İçeriğe geç

Silivri Hurdacı Telefonu

Silivri hurdacı hurda alan firma

Firmamız Aslan Hurda Metal Silivri’de geri dönüşüm alanında yıllardır kaliteli hizmet sağlıyor. Silivri hurdacı olarak 7/24 vardiya usulü ile çalışan şirketimiz bu sayede günün her saati adrese hurdacı servisi gönderebiliyor. Satmayı düşündüğünüz hurdalar için kolayca teklif almak için bize birkaç foto gönderin.

Alüminyum hurdası, hurda bakır, inşaat demiri, paslanmaz krom, kablo vb. hurda malzemeler için piyasanın oldukça üstünde fiyatlar veriyoruz. Ayrıca hurda tartımlarımız şeffaf olarak denetime açık elektronik kantarlar ile yapılır. Üstelik para ödeme kısmında asla taksit teklif etmeyiz aksine her zaman nakit öderiz. Bu da hurdanızın herhangi bir değer kaybı yaşamadan geri dönüşüme gitmesini sağlar.

Silivri Hurdacı Hurda Alımı

Özellikle fabrika bölgelerinden üretim atıkları alıyoruz. Bu maksatla fabrika sahalarına biriktirme ünitelerini ücretsiz kuruyoruz. Ön ödemeli hurda alım sistemi sayesinde sizi büyük bir dertten kurtarmış olacağız. Size önden toplu bir ödeme yapıp fabrikada biriken hurdaların karşılığı alım yaptıkça buradan düşecektir. Bu hususta daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızdaki numaradan satın alma müdürümüzle görüşün.

Silivri’de Bina Yıkımı Sökümü İşleri

Silivri’nin her noktasında hurdası karşılığında bina fabrika yıkımı sökümü yapıyoruz. Çelik yapıların söküm işlerinde uzman ekiplerle çalışıyoruz. Bina yıkımı öncesinde gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Bina içinden tekrar kullanım imkanı olan tüm eşyaları zarar vermeden söküyoruz.

Metal kesimi gerektiren işlerde çok titiz davranıyoruz. Yıkım sonrası ortaya dökülen her tür moloz ve hafriyat atıkları için nakliye hizmetimiz mevcuttur. Kendi araç ve personelimizle kaliteli yıkım söküm hizmeti veriyoruz. Modern iş makinelerimiz sayesinde kazasız belasız bir çok yıkım gerçekleştirdik. Fabrika demontaj işinde uzmanlaşmış bir firmayız. Eski fabrikalardan makine hurdası alımları da yapıyoruz.

Silivri hurdacı firmamız size en yakın hurdacı ekiplerini kısa sürede göndermek ister. Bu amaçla bize açık adres ya da mevcut konum bilgisi atmanızı rica ederiz. Telefon ile alacağınız hurda fiyat bilgisi o günkü güncel fiyatlardır. Bu nedenle bizden aldığınız teklifler aynı gün için geçerlidir. Ayrıca verdiğimiz hurda fiyatları İstanbul Hurda Borsası verileri esas alınarak düzenlenmektedir.

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!