İçeriğe geç

Şarköy Hurdacı Geri Dönüşüm Merkezi

Şarköy hurdacı Tekirdağ Şarköy ilçesinden hurda alım hizmeti sunuyor. Bölgede bulunan diğer Şarköy hurdacılar ile karşılaştırma yapıldığında her nevi hurda geri dönüşüm hizmeti sunan Şarköy geri dönüşüm firması yüksek fiyatlar ile hurda alımları yapmaktadır. Çok miktarda demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdası satışı yapılacaksa ve Şarköy de hurdacı arayışına girdiyseniz ilk fiyat teklifini bizlerden alın. 

Tekirdağ Şarköy güncel hurda fiyatları Aslan Hurda firması tarafından sizlere teklif edilir. Değerli maden hurdaların alımlarını gerçekleştiriyoruz. 

  • Nikel hurdası
  • Sarı hurdası
  • Pirinç hurdası
  • Galvaniz hurdası
  • Kurşun hurdası
  • Krom hurdası

Aldığımız değerli ürünlerdendir. Artık olan ve fabrikalardan atılan hurdaları da toplamaktayız. 

Şarköy Hurdacı Yapılan Hizmetler

Hurda karşılığında bina yıkım: Aslan Hurda hurda karşılığında fabrika ve bina yıkımı yapıyor. Sadece yıkımdan elde edilen hurdalara karşılık yıkım hizmeti sunulur. Ayrıca fabrika, otel, AVM, restoran ve diğer iş yeri yıkımlarında elde edilecek olan kablo ve demir hurda miktarı fazla ise yıkıma ek olarak nakit ödeme de yapılabilir. Hurdacı yıkım yapmadan önce hesaplamalar ile ne kadar metal, plastik ve kağıt hurda elde edeceğini hesaplar.

Şarköy Elektronik Hurdası Alan Yerler: Bir hurdacı veya kurumsal geri dönüşüm firması elektronik geri dönüşüm hizmetini uzun yıllardır sürdürüyorsa ve bu hizmet konusunda tecrübeye sahipse elektronik hurda alımı yaparken müşterisine doğru fiyatları teklif eder. Eğer çok az sıklıkla elektronik hurdası alan geri dönüşüm firması kendisi dahi aldığı hurdaları değerlendirme konusunda zorluk yaşaması nedeni ile yüksek fiyat vermekten kaçınırlar. 

Şarköy kablo hurdası alan hurdacı: Kablo hurdası alan hurdacı kendisine satılmak istenen kablo hurdaları almak amacı ile elinden gelen çalışmayı yapar. Eğer hizmet işçilik gerektiriyorsa müşteriye en uygun olan hurdacı hizmetini vermeye çalışır. İşçilik içermeyen bir kablo hurdası alımı yapılacaksa da hurdacı fiyatı artırma yoluna mecburen gider.

Şarköy Geri Dönüşüm Firması Çalışmaları

Şarköy de bulunan yerleşim milattan önceye kadar dayanır. Bölgede eskiden Roma İmparatorluğu ve sonrasında Yunan İmparatorluğu yaşamıştır. Günümüzde de bölgede sivil yaşam devam etmektedir. Gelecek yıllarda da bu bölgede insanların mutlu yaşamaları için geri dönüşüm çalışmalarına önem verilmelidir. 

Çöp değeri taşıyan hurdalar asla çöplere dahi atılmak yerine ayrı ayrı biriktirilerek hurdacılara satılmalıdır. Hurdacılar kendilerine hurda satılarak aynı zamanda çevre kirliliğini de önlemeleri sayesinde mutlu olmaktadırlar. Şarköy hurda alan firmalar topladıkları hurda miktarı ile Tekirdağ da 1. sırada yer alır. 

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!