İçeriğe geç

Hurda Sandviç Panel

Hurda sandviç panel alımlarını yüksek fiyatlardan yapmaktayız. Aldığımız sandviç panelleri ikinci el olarak değerlendirmekteyiz. Bu sayede sizlere teklif ettiğimiz teklifler artmaktadır. Sandviç panel 2. el olarak kullanılabilecek bir malzemedir. Bu sebeple hurda fiyatından satmak yerine bizlere ikinci el fiyatlarından satış yapabilirsiniz. Piyasanın çok üzerinde teklifler almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. 

Ek olarak ikinci el sandviç panel satışları da tarafımızca yapılmaktadır. Uygun fiyatlardan çıkma sandviç panel sahibi olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Nakliye masrafları size ait olarak sandviç panel alımı yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat bizlerle iletişime geçmeniz mümkün.

Hurda sandviç panel alan yerler, hurdacı, firmalar. Yüksek fiyatlar.

İkinci el olarak değerlendirilen hurda sandviç panel tarafımızca İstanbul, Kocaeli ve Edirne bölgelerinden toplanmaktadır. Alınan miktarda artış olursa eğer diğer tüm illerden de hurda sandviç panel alımı yapılabilmektedir. Satılık sandviç panel mümkün mertebe temiz durumda olmalıdır. Deliksiz ve iyi durumda olan panellerin satışları çok daha kolay yapılır.

Sandviç panel geri dönüşümü ülkemizde muazzam seviyede yapılır. Sıfır sandviç panel fiyatları oldukça pahalıdır. Bu bağlamda müşteriler hurdacılardan sandviç panel alma yoluna giderler. Sandviç panel alan hurdacılar bu hurdaları hurdaya satmak yerine tekrar kazanım elde etmektedir.

Sandviç Panel Alan Hurdacı, Yerler, Firmalar

En ucuz sandviç paneller hurdacı firmaları tarafından satılmaktadır.  Bu paneller iki sacın arasına köpük benzeri bir maddenin konulması ile oluşur. Bu malzeme çok yüksek oranda yalıtım sağlar. Kullanılmış sandviç paneller ile sıfırları arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. Bu sebeple sizlerde sıfır panel almak yerine ihtiyacınız olanı daha ucuza alabilirsiniz.

Defolu sandviç paneller ise fabrikaların hatalı ürettiği paneller. Bu paneller uygun fiyatlara direk fabrikalardan satılabilir yada hurdacılara satılarak geri dönüşüme kazandırılır. Çoğunlukla hurdacılar bu panelleri 2. el olarak satarlar. Sahibinden alınan bu sandviç paneller malzemenin durumuna ve kalitesine bakılarak fiyatlandırılır. Sandviç panel fiyatları her geçen gün artmaktadır.

Sandviç paneller genellikle fabrikalar tarafından kullanılır. Aşırı yalıtım sağlayan bir malzemedir.  Hurda sandviç panel ayrıca sıcaklık koruması da sağlar. Fabrika iş yerlerini oluşturmak amacı ile kullanılan değerli bir malzeme. Ülkemizde bulunan çoğu fabrika paneller ile çatıları oluşur.

Hurdacı Hurda Sandviç Panel Söküm Çatı İşleri

Uzman personellerimiz ile çatılarda bulunan sandviç panellerin sökümleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Alımlarda yüksek fiyat teklifi veren hurdacı firması sizlere en kaliteli hizmeti amaç edinmiştir. 

Çatı söküm işleminin yapılmasından önce yer keşfi yapılır. Ardından gerekli önlemler alınarak hurda sandviç panel söküm işlemleri başlar. Hurda sandviç panellere zarar verilmeden söküm işlemi gerçekleştirilmelidir. Bu sebeple tüm personelin uzman hurdacılardan oluşması gerekir. Zarar görmüş sandviç panellerin ikinci el satışları mümkün olmaz. Olabildiğince paneller kesilmeden sökülmeli ve dikkatlice nakliye edilmelidir. 

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!