İçeriğe geç

Hurda Krom

hurda krom alan hurdacı

Paslanmaz Hurda krom fiyatları her geçen gün değişmektedir. Günlük olarak fiyatları güncellememiz mümkün değil. Ancak hurda krom alan yerler içinde en güncel bilgiyi paylaşmaya çalışıyoruz. Hurda miktarı arttığında fiyatlarda da artış gözlemlenir. Krom hurdası fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Aynı gün içerisinde krom hurdaları yerinden alınır. Geniş araç filomuz ile hizmetinizdeyiz. Toptan krom alımları yapılmaktadır.

Krom kaç para gibi sorularınızı çalışanlarımız hemen sizler için cevaplar. Krom hurdaları nikel gibi bileşenlerden oluşur ve krom nikel fiyatları da her geçen gün artıyor.  Krom hurdası kilo fiyatları diğer hurda metallere bağlı olarak da artıp azalmaktadır.

Ülkemizde çok miktarda krom tank üretilmektedir. Bu krom tanklar aynı zamanda ikinci el olarak da kullanılabilir. Hurda satışı gerçekleştirmeden önce bizimle irtibat kurmanız sizler için faydalı olacaktır. İstanbul krom fiyatları diğer illere göre daha fazladır. Bunun nedeni bölgede sağlanan iş olanakları etkiler. Krom paslanmaz özelliklerinden dolayı krom boru olarak kullanılır.

Hurda Krom Alan Yerler

Paslanmaz krom hurdası alıcıları hurdacılar sektöründe herkesin aldığı hurdadır. Krom alıcıları çoğunlukla İstanbul ilinde tüm mahallelerden kamyonları ile hurda alımı yaparlar. Hurda alanlar ilk yönelteceğiniz soru krom kaç lira sorusu olmalıdır. Aksi taktirde düşük fiyattan krom hurdası satışı yapmanız mümkün. Böylelikle krom hurdası alan bu firmalar sizlere daha kaliteli hizmet sunar.

Büyük krom hurdacısı krom atık kodları çerçevesinde hurdalara fiyat biçimi yapılır. Krom hurda alış fiyatı çok yüksek ise firma zarar edebilir. Tam değeriyle alınma işlemi gerçekleştirilmeli. Krom hurda alım satışında çok sayıda zararla karşılaşmak mümkün. Krom hurdacı hizmeti.

Krom paslanmaz sınıfına giren metaller arasında yer alır. Paslanmaz özelliği krom metalini değerli yapar. Krom aynı zamanda sac üretiminde de kullanılır. Krom sac hurda fiyatı krom fiyatları ile doğru orantılı değişir. Krom satış fiyatı bunların tamamına bağlıdır. Güncel krom fiyatlarına 7 gün 24 saat ulaşınız. Hurda krom alan yerler içinde en iyi teklifi biz sunuyoruz.

Krom Hurdası Geri Dönüşüm

Krom çok yüksek sıcaklıklarda erir. Paslanmaz geri dönüşümü rafineri sistemleri eritilerek yapılır. Krom jantlar krom geri dönüşümünün temelini oluşturur. Krom çelik hurda fiyatı jant fiyatlarından ağır etkilenir. Krom nikel karışımı ile daha sert ve rigit metallerin üretimi yapılır. Krom çoğu kez krom madeni alıcıları tarafından alınır.

İstanbul, Kırklareli, İzmit, Kocaeli, Düzce, Edirne, Tekirdağ, Yalova, Adapazarı ve çevre illerinden krom alımları hızlı yapılır. Yaz kış hizmet sunulur. Lokanta krom malzemeleri ikinci el fiyatları ile dükkanlardan alınır. Fabrialarda üretim artığı olan krom değerinde ve peşin alınır. Krom tozu ve diğer krom bileşenleri barındırmaktadır.

Krom dolap ve krom kapılar hurdası fazla alınan krom metaller arasında yer alır. Hurda krom metallerden elde edilen kar bizimle çalıştığınız taktirde artacak. Bazı sektörlerde krom kablo kullanımı yapılır. Amacına hizmet eden bu krom kablolar hurdaya ayrılabilir. İyi fiyatlardan en yüksek fiyatlardan satış. Belediyeler krom geri dönüşüm kutuları ile geri dönüşüme katı sağlıyor.

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Paslanmaz ÇeşitleriKG Fiyatı
Nikel Şablon Hurdası Kg Fiyatı478.40 TL
Krom 316 Hurdası Kg Fiyatı37.44 TL
Krom 304 Hurdası Kg Fiyatı27.04 TL
Krom 430 Hurdası Kg Fiyatı9.36 TL

 

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!