İçeriğe geç

Hurda Kapı Pencere

Hurda kapı pencere alımı yapıyor ve aynı zamanda bunların satışlarını gerçekleştiriyoruz. Yıktırmak istediğiniz binalardan uzman ekiplerimizle çıkma kapı ve pencerelere hiç zarar vermeden söküm işlemi gerçekleştirilir. Toptan fiyat üzerinden bizlere satmanız mümkün. Bina yıkımından önce binada bulunan kapı ve pencereleri satmak sizlerin karına olacak. Kapı ve pencerelerin temizliğine göre size sunulacak fiyatlar değişiklik gösterir.

Öncelikle nasıl satış yapacağınızdan bahsedelim. Bizimle iletişime geçtiğinizi varsayalım. Binanızı yıktırıyor veya tadilat ettiriyor olabilirsiniz. Bu konu bizler için çok önemli değil. En kısa zamanda ekiplerimiz gelerek yerinde keşif yapar. Ardından teklifimiz sizlere kapalı zarf içinde sunulur. Fiyat teklifinde anlaşılırsa en kısa sürede söküm işlemleri gerçekleşir. 

Hurda kapı diyerek geçmemek gerekir. Çıkma kapı fiyatları her geçen gün artış gösteriyor. Sıfır kapıların çok pahalı olması sebebi ile halkımız ikinci el alımına yönelmiş durumdadır. 

Hurda Kapı Pencere Alım ve Satışları

Kapı ve pencere alımı yapılırken mümkün olan en yüksek fiyatları uygulamaya çalışmaktayız. Satış gerçekleşirken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak düşük fiyatlardan satış gerçekleşiyor. İkinci el demir kapı fiyatları sıfır kapı fiyatları baz alındığında çok daha uygun.

İstanbul hurdacı işi ile uğraşan çıkma kapı pencere satanlar İstanbul bölgesinde malzemenin temizliğine önem vermelidir. Hurdacılar bilirler ki eğer malzeme temiz değilse insanlar bunları beğenerek asla almaz. Çelik hurda kapılarda hurda kapı pencere sınıflandırması içerisinde yer alır. İstanbul, Kocaeli, Yalova, Edirne ve Kırklareli bölgelerinde satışları hızlı gerçekleşmektedir. Amerikan kapılar ise yine ikinci ele ayrılabilir. 

Bu kapıların tamamı metallerden oluşmaz. Ahşap ev kapıları, pvc kapıları, pimapen tuvalet kapıları bina içerisinde kullanılır. Çelik ve demir kapılar güvenlik amacı ile kullanılır. Çıkma pimapen kapı fiyatları her geçen gün güncellenerek ve bu süreç devam eder.

Çıkma Kapı Pencere Nerelerde ve Nasıl Bulunur?

Çıkma kapı pencere bakmadan önce fiyat karşılaştırması yap. Eğer alacağın kapının ikinci el daha uyguna geliyorsa ikinci el tercih et. Ardından bakabileceğin en mantıklı yerlerden birisi hurda kapı pencere alan hurdacılar olur. Bu hurdacılar sizlere uygun fiyatlar ile çıkma kapı pencere satar. 

Alırken dikkat edilmesi gereken hususlar ise her kapı ve pencerenin boyutları sizlerin ihtiyacı ile örtüşmez. Ofis kapılarını evde kullanmak zor olur. Ofis kapıları daha geniş ve uzun olur. İhtiyacınız olan boyutlarda hurdacıdan temin edin. Aksi durumda gereksiz yere alınır. Güncel hurda kapı pencere fiyatlarını takip etmek sizler adına fayda sağlar. Yüksek fiyatlar ile ürün almaktan kaçın.

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!