İçeriğe geç

Hurda Kalorifer Peteği

Hurda kalorifer peteği fiyatları kaloriferin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Tam anlamıyla doğru bir fiyat teklifi sunabilmemiz için whatsaap uygulaması ile petek fotoğraflarını bizimle paylaşmanız faydalı olur. İkinci el kalorifer peteği fiyatlarından alım gerçekleştirilmesi mümkün. En yüksek en iyi fiyatlardan hurda petek alımı yapılır. 

Döküm kalorifer petek hurda fiyatı hurda fiyatları ile değerlendirilir. Döküm peteklere olan rağbet azaldı ve kullanım miktarı çok düştü. Bu sebeple ikinci el döküm petek satmak mümkün değil. Şimdilerde oluklu petekler ikinci el olarak satılmaktadır. Talep gören petekler bunlar. Döküm kalorifer peteği fiyatları demir hurdası ile aynı fiyatlanır. 

Eski binaların yıkımı sonucunda ortaya çıkan tüm petek hurdalarının toptan olarak alımları yapılır. Toptan petek hurda alımı yapan firmamız tüm söküm ve işçilik masraflarını karşılıyor. Bina yıkımı sonucunda çıkan petekleri tarafımıza yüksek fiyatlardan satın.

Bakırlı petek radyatör diğer döküm peteklere oranla ısıyı daha iyi yayar. Daha kullanışlı ısıtıcılar sınıfına girer. Döküm radyatör petekler geçmişte rağbet gören ısıtıcılar arasındadır. Günümüzde kullanım alanları oldukça azalmış durumda. Döküm petek fiyatları  hurda metal fiyatları doğrultusunda ilerler. Demir fiyatları düştüğünde petek fiyatları da düşer. 

Hurda Kalorifer Peteği Alan Hurdacı

Hurda kalorifer peteği alan hurdacı aynı zamanda bu kalorifer peteklerini ikinci el olarak değerlendirir. İkinci el petek satan hurdacı bir telefon kadar yakınınızdadır. Bakırlı alüminyum petek iş merkezlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Maliyetleri azaltan kullanışlı ürün.

Günümüzde ikinci ele olan taleple kalorifer petek hurda fiyatı İstanbul ve çevre illerinde (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İzmit, Yalova, Kocaeli, Adapazarı, Düzce) artış yaşandı. Bakır içeren hurda bakırlı petek fiyatları diğer peteklere oranla alım satışı yapılırken yüksek karlar elde edilmesi mümkün. Hurda kalorifer peteği anlatıldığı üzere durumuna göre değerlenir. 

Bazı işlemler geçiren hurda radyatör petekler daha verimli kullanılmaları mümkün. Verimlilik yakıt tüketimini azaltır. Petek hurdası alan yerler olarak tüm İstanbul ve çevre illerinde hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bakırlı petek hurdası elinizde varsa çok yüksek miktarlar ile alınır.  

Petek Hurdası Alan Firmalar

Bu firmalar alüminyum bakırlı petek hurdası ve diğer alüminyum petek hurdalarına düşük fiyat teklif eder. Alüminyum hurdası bakıra oranla daha değersiz metaller arasında yer alır. Hurdacılar ve hurda petek alan hurdacı bu bakır ve alüminyum hurdalarını birbirinden ayırır. Çoğu petek hurdası alan yerler bu işlemleri gerçekleştirememeleri sebebi ile hurdalara az miktar sunar.

Petek hurdacısı hurda fiyatlarını takip ederek sizlere güncel fiyatları sunmalıdır. Bazı durumlarda ikinci el petek alanlar ile alışveriş yapmanız sizler açısından daha iyi olur. Çıkma temiz petek alımı yapan firmamız bunların satışlarını da gerçekleştirir. Tüm kalorifer petekleri şirketimiz ile geri dönüşüme kazandırılır. 

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!