İçeriğe geç

Hurda Kağıt Karton Hurdası

hurda kağıt

Günlük yaşantımız da küçük büyük ayırt etmeden herkes tarafından kullanılan kağıt, üretim süreci nedeniyle meşakkatli yollardan geçmekte ve doğaya da bir miktar zarar vermektedir. Hepimiz biliyoruz ki kağıtların yapımında ağaçlar hammadde olarak kullanılmaktadır. Biz sizlerden bu hurda kağıt ve karton alıyor ve geri dönüşüm işlemine tabii tutuyoruz. Bu sayede bir çok ağacın kesilmesini önlemiş oluyoruz.

Bir kağıt bir ağaç, bir ağaç bir hayat sloganı ile yolumuza başlayalım ve bunu da böyle devam ettirelim. Gelin sizler de elinizde bulunan hurda kağıt ve kartonlarınızı bize verin hem siz kazanın hem de doğa kazansın.

İşe yarar dursun diye kıyamayıp atmadığınız bir köşede biriktirdiğiniz kağıtlar bir süre sonra görüntü kirliliği oluşturmakta ve de en önemlisi sizlere artık zarar vermektedir. Biz ayağınıza getirdik teklifi ve fırsatı. Gelin hep birlikte bir olalım destek olalım ve kağıt- karton hurdaları tek bir elde toplayalım. Yani bize verin.

Kağıt ve karton hurda fiyatları belirlenirken esas alınan kriter kağıdın niteliğidir. Yani bir karton, bir A4 kağıdı, bir gazete kağıdı farklı niteliktedir ve ona göre de fiyatları değişmektedir. Kağıt ve karton hurdalar sizden teslim alındığında kilogram ile tartılıp ona göre fiyat biçilir ve sizlere anında nakit olarak sizlere ücret ödemesi yapılmaktadır.

İstanbul hurdacılar arasında kağıt ve karton hurdasına  en iyi fiyatı veren firmamız diğer hurdacılara bir lider rolü de üstlenmektedir. Hurda fiyatlarımız her gün, her hafta güncel hali ile sizlerin karşısına çıkmaktadır.

Kağıt Karton Geri Dönüşümü

Şimdi akıllara şöyle bir soru gelebilir. İstanbul’un neresinden kağıt karton hurda alımı yapmaktasınız?

Biz hemen bu soruya cevap verelim. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasının her ilçesinden kağıt karton hurda alımı yapmaktayız. Sizlere biz bu ulaşım kolaylığını sağladık sizler de bizim bu çabamızı görüp kağıt karton hurdalarınızı bize getirirseniz çok mutlu oluruz. Biz ne yapıyorsak hem bugünümüz hem yarınımız hem de geleceğimiz için yapıyoruz.

Artık doğanın kirlenmesine, ağaçların boş yere kesilmesine gelin hep birlikte dur diyelim. Kağıtları boş yere israf etmekten kaçınalım ve bunu çocuklarımıza da öğretelim. Okul bittiğinde boşa çıkan ve çöp artık diye nitelendirdiğiniz defter ve kağıtları bundan sonra çöp değil hurda deyip bizlere getirin karşılığın da para da kazanmış olun.

Hurda Kağıt Alan Firma

Firmamız da işinin ehli uzman kişiler ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizden alınan hurda kağıt ve kartonlar hiç zarar görmeden anında işleme tabii tutulmaktadır. Geri dönüşüm işlemimiz en kısa süre de yapılıp bitmektedir.  Kağıt karton hurdalarınız bizimle güvendedir.

Biz sizleri kağıt ve karton hurdalarınız ile beklemekteyiz. Detaylı bilgiyi sitemizde yer alan telefon numarasından arayarak ya da whatsapptan mesaj atarak öğrenebilirsiniz. Hep birlikte kendimize yaşanabilir bir çevre oluşturalım ve bunu da ileriki nesillere taşıyalım. Bu da elinizde bulunan kağıt karton hurdaları bize vererek mümkün. Sağlıklı, mutlu günler dileriz.

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!