İçeriğe geç

Hurda Kablo

hurda kablo

Hurda kablo fiyatları anlık olarak değişmektedir. Elinizde bulunan hurda kablolara fiyat teklifi almak istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan bizlere ulaşınız. Hurda kablo alan yerler içindeki Aslan Metal en yüksek teklifi sunmaktadır. Elinizde bulunan kablo miktarı arttıkça fiyatlarda artış olmaktadır. Toplu hurda satışlarında elde edeceğiniz karı en üst seviyeye çıkartın.

Hurda kablo fiyatları 2017 ve 2018 yıllarından bu yana kayda değer miktarda arttı. Hurda fiyatlarındaki değişimler anlık olarak kablo fiyatlarını da etkilemektedir. Atık kablo geri dönüşüm hizmeti veren firmamız kablo geri dönüşümünde kullanılan tüm makine envanterine sahiptir. Kablo geri kazanımını en üst seviyede tutma becerimiz ile sizlere ettiğimiz fiyatlar da artmaktadır.

Kablo geri dönüşüm hizmetleri. Bakır ve alüminyum kablo alımları.

Hurda kablo bakır fiyatları bakır endeksli olarak değişir. Hurda alımı yapan firmamız sürekli olarak bu güncel fiyatların takibini yapmaktadır. İstanbul bölgesinde hurdacılar kablo alımı gerçekleştirir. Çoğunluk hurdacılar bu kabloları direkt olarak bir büyük hurdacıya satış yaparlar. Kablolar ile bakır birbirlerinden ayrılırlarsa eğer satıştan elde edinilen kar da artar.

Hurda Kablo Geri Dönüşüm

Kablo geri dönüşümü çoğunlukla hurdacılar tarafından er yordamı ile yapılmaktadır. Kablo ayırma makineleri kullanan hurdacı sayısı çok aza sayıda yer almakta. Hurda bakırı ayırma işlemini kas gücü ile yapmak elde edilen kar oranını azaltır. Buna bağlı olarak da hurdacıların size teklif edeceği miktar azalır. En yüksek fiyatlardan kablo hurdası alımı yapabiliriz.

hurda kablo
hurda Kablo alan yerler ve firmalar.

Kablolar kablo ayırma makineleri kullanılarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. İnsan gücünü en aza indirgeyerek elde edilen kar oranında büyük artışlar sağlanır. %100 ayırma işlemi gerçekleştirilir. Ağırlıklı olarak İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İzmit, Yalova, Kocaeli, Adapazarı ve düzce mevkilerinden kablo alımları gerçekleştirilmektedir. Tüm hurda alımları yerinde yapılmaktadır. Dilerseniz kablo hurdalarını dükkanımıza getirerek da satış yapabilirsiniz.

Hurda kablo nereden alınır gibi kafanızda bir soru varsa çoğunlukla kablolar şantiyelerden ve üretim fabrikalarından alınmaktadır. Artık kablo satışları her gün gerçekleştirilmektedir. Yağmurun altında kalmış yıpranmış kablolar firmalar tarafından geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurda fiyatları İstanbul bölgesinde yüksek fiyatlardan satılan hurdadır.

Hurda Kablo Alan Firmalar

Kablo lan firmalar yalnızca bakır kablo alımları yapmamaktadırlar. Alüminyum kablo satışları da piyasada mevcuttur. Alüminyum kablolar her ne kadar bakır kablo kadar fiyat biçilmesede satışlardan yüksek karlar elde etmek mümkün

İstanbul kablo hurdası alan hurdacılar kablo alım fiyatlarında geçtiğimiz günlerde düşüşe geçtiler. Bunun sebebi hurda fiyatlarında olan dalgalanmalar oldu. Zarar etme riskini göze alamayan hurdacı firmaları böyle bir atılım gerçekleştirmek zorunda kaldılar. Hurda satmak istiyorsanız bizler size mümkün olan en yüksek fiyatları teklif sunarız.

Kablo hurdası nedir? Kablo hurdası kablonun işlevini yitirerek artık hurdaya ayrılmış haline denilmektedir. Soyulmuş bakır kablolar diğer kablolara oranla biraz daha pahalı satılmaktadır. Kablo plastik hurdası alımı yapılmamaktadır. Kablo plastik hurdası değerli bir hurda değil. Soyulmuş kablo hurdası çok daha değerlidir.

Bakır kablo hurdası ne kadar sorularını bizimle iletişime geçerek öğrenebilir ve kablo satışı yapılabilir. Hurda ayrıştırması sırasında kablo tozları sağlığınız açısında sorun teşkil edebilmektedir. Hurda geri dönüşüm hizmeti verenler bu konularda önlemlerini almalıdırlar.

Kablo Hurda Hesaplama ve Kablo Bakır Oranı

Bu oranı kestirmek zor işler arasında yer alır. Bu oranı hurdacılar tecrübesi ile hesaplarlar. İlk defa bakır satışı yapıyorsanız bu işlemi sizlerin yapması mümkün olmaz. Sizler bir çok teklif alınız. En iyi fiyat teklifini sunan firmaya satış gerçekleştiriniz. Bakır kablo geri dönüşüme katkı sağlamak çok kolay.

Hurda kablo alan yerler arasında Aslan Hurda Metal’i tercih ederek sizlerde kazancınızı arttırabilirsiniz.

İkinci el kablo alımı yapılır. İkinci el olarak alınabilecek kullanımı kolay kablolar yüksek fiyatlardan alıcı bulabilmektedir. Kablo çeşitleri oldukça fala sayıdadır. Bu çeşitler:

 1. Hurda antigron kablo
 2. Nya kablo hurda fiyatları
 3. gtip kablo
 4. Fiber kablo hurdası
 5. Hdmi kablo
 6. Cat6 kablo
 7. Eternet kablosu
 8. Anten kablosu
 9. Vga kablo
 10. Elektrik kablosu
 11. Usb kablo
 12. Dvi kablo
 13. Hes kablo
 14. Telefon kablosu
 15. İnternet kablosu
 16. Fiber optik kablo
 17. Ttr kablo
 18. Sata kablo
 19. Uydu ablosu
 20. Elektronik kablo
 21. Scart kablo
 22. Topraklama kablosu
 23. Scart kablo
 24. Nyy kablo
 25. Cat5 kablo
 26. Dya kablo
 27. Data kablosu
 28. Cat7 kablo
 29. Yanmaz kablo hurdası
 30. Fare yemez kablo
 31. Pvc kablo
 32. Sanayi kablosu

Kablo Nasıl Soyulur?

Kablolar elle ya da makineler yardımı ile soyulur. Kablo kırma makinelerinde bakırlar toz haline getirilmektedir. Bu toz halinde olan bakırın satışı daha kolay olur. Kablo kırma makinesi bu işlemi kolaylaştırır. Kablo ayırma tesisleri yalnızca bu işlemi uygulayan kurumsal firmalardır. Toptan kablo alımlarını çoğu kez bu firma yada kuruluşlar gerçekleştirir. Satılık hurda kablo bulmak zor hal aldı. Hurda ihalelerini takip ederek satılık hurda bulmanız mümkün.

Temel Kablo çeşitleri:

 • NYA
 • NYAF
 • TTR
 • NYM
 • VDE

Genel kablo çeşitleri:

 • Sinyal kontrol kabloları
 • Enerji kabloları
 • Nyaf kablolar
 • Kumanda kabloları
 • Ara bağlantı kabloları
 • Yangın alarm kabloları
 • Tekstil örgülü kablolar
 • Data kabloları
 • Diğer kablolar

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo ÇeşitleriKG Fiyatı
Dalgıç Pompa Kablosu Hurdası Kg Fiyatı156.00 TL
Ptt Kablo İçi (Deşe) Hurdası Kg Fiyatı135.20 TL
Ptt Kablo İçi Yağlı (Deşe) Hurdası Kg Fiyatı114.40 TL
Şantiye Kablosu (Enerji ve Tesisat karışık) Hurdası Kg Fiyatı93.60 TL
Karışık Kablo Hurdası Kg Fiyatı57.20 TL
Diğer kablolarınız için irtibata geçiniz Hurdası Kg Fiyatı0.00 TL

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!