İçeriğe geç

Hurda İnşaat Demiri Alan Hurdacı

hurda inşaat demiri

Hurda inşaat demiri alımı yapan hurdacı İstanbul ve tüm çevre illerden hurda toplamaktadır. Güncel inşaat demiri hurdası fiyatları ile hurda alımları yapıyoruz. İnşaat demiri hurdası sektörde alımı en fazla yapılan hurdalar içerisinde yer alır. İnşaat sektörü ve yapılan tüm binalar sonucunda meydana gelen inşaat demiri hurdası miktarı da artar. 

İkinci el inşaat demiri hurdası inşat demiri alan hurdacılar tarafından satışa sunulabilir. Yıkımı yapılan binalardan da inşaat demir hurdası meydana gelir ancak bu hurdaları tekrar kullanmak mümkün olmaz. Betonun içerisinden çıkan demir hurdaları kullanmak mümkün olmaz. Kullanımı mümkün olsa dahi kullanılmamalıdır. 

Yıkım yapan hurdacı bu inşat demir hurdaları güncel fiyatlardan alır. Hurda demir hurdacılık sektöründe vazgeçilmez konumdadır. İnşaat demir hurdaları çoğunlukla sonuçlanan şantiye alanlarından elde edilir. Bir şantiye bittiği zaman kalan demirler hurda inşaat demiri statüsü ile hurdacılar tarafından alınır. Günümüzde her gün yeni bir binanın yapıldığı düşünülürse inşaat demir hurdası hiç tükenmez.

Hurda İnşaat Demiri İkinci El Alım Satım

İnşaat çalışmaları sonucunda artık kalan inşaat demir hurdaları hurdacılar tarafından alınır. Bu inşaat demirleri en az 1 metre boyutlarında olduğu zaman ikinci el satış yapmak mümkündür. Bu demirlerin kullanılması ülke ekonomisine katkı olarak geri döner. İkinci el inşaat demiri satan hurdacı bu yöntem ile ekonomiye büyük katkılar sağlar. 

Şantiye alanlarında depolaması iyi yapılmayan inşaat demirleri paslanabilir. Bu durumda tamamen kullanılmaz hele gelen çubuk demir hurdalar doğrudan hurdaya gönderilir. Hurdacılar şantiye ve diğer inşaat alanlarından bu hurdaları toplar. İnşaat demir hurdaları 8′ lik 12′ lik gibi sayılar ile adlandırılır. Bu değerler demirin kalınlığını belirler.

Hurdacı kamyonları şantiye alanlarında dilediğiniz kadar bekleterek toptan şekilde tüm hurdaları alabiliriz. Elinizdeki miktarlar çok fazla olduğunda bizim sizlere sunduğumuz hurda fiyat teklifleri de artar. Güvenilir hurdacı firması eğer sizlere güncel hurda fiyatları teklif etmezse kurumsal hurdacı firması değildir. 

İyi durumda olan inşaat demir hurdaların nakliyesi de çok kolay olur. Düz olan bu hurdalar kamyonete düzgün bir şekilde depolanır. Hurdacılar tarafından bakıldığı zaman bu durum işleri çok kolaylaştırır.

İnşaat Demiri Aldığımız İstanbul İlçeleri

İnşaat demir hurdalar alım sıralaması ilçede yapılan inşaat yüzdesi ile doğru orantılı ilerler. Ne kadar fazla inşaat demek o kadar fazla demir hurdası anlamına gelir. Bu durumda Kadıköy ve Üsküdar başı çeken ilçeler arasında yer alır.

Güngören’ de de yine önemli yenileme çalışmaları devam ediyor. Yıkımı yapılan binaların yerlerine yenileri yapılıyor veya restore ediliyor. Hurdacılar bu noktalarda aktif rol oynayarak meydana gelen hurdaları müşteri menuniyetini ön planda yaparak yapıyor. 

İstanbul ilçelerine kısa sürelerde hizmet veren hurdacı yıkım da yapıyor aynı zamanda tüm hurdaların alımlarını da yüksek fiyatlar ile yapıyor. 

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!