İçeriğe geç

Toptan Hurda Fotokopi Makinesi ve Ofis Araçları Alımı

Hurda fotokopi makinesi büyük oranda plastik hurdası içermesi nedeni ile değersiz hurdalar listesinde yer alır. Üzerindeki değersiz plastikleri diğer metal hurdalarından ayırmak işçilik gerektiren bir işlemdir. Hurda yazıcı fiyatları yazıcı markalarına göre değişiklik gösterir. İstanbul ve çevre illerinde hurda fotokopi makinesi alan yerler içerisinde güncel ve yüksek fiyatlar sunuyoruz.

Hurda printer ofis malzemeleri statüsünde değerlendirilir. Ofis malzemeleri arasında bilgisayar hurdaları, para sayma makineleri, barkot makineleri, tarama makineleri gibi ofis bileşenleri yer alır. Eskiyen ve kullanılmaz duruma gelen ofis ürünleri elektronik hurda geri dönüşümü kapsamında geri dönüşüme kazandırılır.

Toptan Hurda Fotokopi Makinesi Alımı

Ofis temizliği yapıldığında toptan olarak tüm hurda fotokopi makineleri güncel elektronik hurdası fiyatları ile alınmaktadır. Fotokopi makineleri oldukça karmaşık yapılara sahip olmaları nedeni ile tamir edilmesi zor olan elektronik hurdalar içerisinde yer alır.

Hurdacılar alınan bu yazıcı hurdalarını bazı durumlarda ikinci el yazıcı olarak değerlendirir. Hurda yazıcı alan yerler fotokopi makinesi tamiri ile uğraşan kişiler tarafından ziyaret edilerek ikinci el satışı gerçekleşir. Hurda printer parçaları da değerlendirilebilir ürünler arasındadır. Bu ürünleri satmak istiyorsanız hurdacı sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ofis Elektronik Ürünleri Alan Yerler Nerelerde Bulunur?

Ofis ürünlerini elektronik geri dönüşümü yapan tüm hurdacılar alabilir. Büyük firmalar tek seferde tüm ofis ürünlerini yenileyebilmektedir. Gerek ihale ile gerekse direk bir hurdacı firma ile anlaşarak satış yapar. Bankalar bu büyük firmalar arasında yer alır. Kurumsal firmalar da tek seferde tüm ofis ürünlerini yenileyebilir. Alımı yapılan başlıca markaları ise şunlardır.

  • Kyocera
  • Epson
  • Samsung
  • Ricoh
  • Conan
  • Develop
  • Yumi
  • HP
  • Panasonic

 

2 Yorum yapılmış

  1. merhaba performans büro makinaları ismi ile mecidiyeköy de calışıyoruz yogun sekilde ikinci el cihaz satıyoruz elinizde uygun ürün varsa görmek isreriz.

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!