İçeriğe geç

Hurda Eşyalar

Hurda eşyalar alımı yapılır. İkinci el fiyatlarından hurda ev eşyası satmak çok kolay. Evlerinizde bulunan hurdaya ayrılmış tüm eşyaların alımını yerinden yapabiliriz. İletişim kısmında bulunan hurdacı telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Hurda ev eşyası alan hurdacı ile iletişime geçtiğiniz taktirde aynı gün tüm hurda eşyalar alınır. Hurda ev eşyası geri dönüşümü İstanbul gibi büyük illerde yapılmak zorundadır. Aksi taktirde çevre kirliliği büyük oranlarda artar. 

Hurdacılar İstanbul bölgesinde hurda ev eşyası alımları yapmamaktadırlar. Hurda ev eşyaları düşük oranlarda metal hurdası içermektedir. Bu sebeple hurda ev eşyası alımlarında geri dönüşüm tesisi kar elde edemez. İkinci el olarak kullanılabilecek hurda ev eşyalarını ikinci el fiyatlarından satarak elde edilen karı artırın.

Hurdacılar sitesi ve hurda merkezlerinde hurda eşyalar bulunabilir. İnsanlar bu hurdacıları gezerek hurda ev eşyası alımı yapabiliyor. Bu sebeple elinizde bulunan hurdaların değerlendirilmesi geri dönüşüme katkı sağlar. Hurda pazarında hurda ev eşyalarına en yüksek fiyatları teklif eden hurdacı firması.

Hurda Ev Eşyaları Nelerdir ve Nereye Satılabilir

 1. Hurda buz dolabı
 2. Hurda çamaşır makinesi
 3. Hurda çekyat
 4. Hurda yatak
 5. Hurda dolap
 6. Hurda kombi
 7. Hurda duşa kabin
 8. Hurda masa
 9. Tüplü ve LCD televizyon
 10. Ev elektronik aletleri
 11. Hurda mutfak eşyaları
 12. Kanepe
 13. Tahta ve çelik kapılar

Bu hurdalar çoğaltılabilir. Tüm ev hurdalarının alımları yapılır. Bunların nereye satılacağını gelince hurda geri dönüşüm firmaları yerine gezen hurdacılara satmak daha kolay olur. Avrupa ve Anadolu yakasından tüm ev eşyası hurdaları toplanır. 

Hurda Eşyalar Geri Dönüşüm

Yatak, çekyat, kanepe gibi hurdalar demir metali içerir ancak bol miktarda tahta ve kumaş içermektedir. Bu durum ayırma sırasında işçilik masraflarını artırır. Ayrılan metallerin ayırma süresi uzar ve ortaya bol miktarda çöp hurda çıkar. Geri dönüşümü zor olan bu ev eşyası hurdaları büyük zahmetler sonucunda hurdaya ayrılır. 

Miktarı önemli olmaksızın tüm ev eşyası hurdalarının alımları gerçekleştirilir. Hurdacı şirketi bu hurdaları işçilik masraflarından dolayı almaz veya sizlere düşük teklifler sunar. Yüksek fiyatlardan satmak istiyorsanız hurdacı telefon numaralarını arayın.

Hurda Ev Eşyası Fiyatları

Hurda ev eşyası fiyatları hurdanın durumuna bağlı olarak değişir. Hurda ev eşyası içerisinden çıkan demir ve diğer metaller arttığında elinizde bulunan hurdanın değeri de artar. Bu sebeple tam bir fiyat vermemiz doğru olmaz. Güvenilir büyük bir hurdacı sizleri memnun eder.

Evde bulunan şofben gibi hurdalar değerlidir. Bunun nedeni kombi ve şofbenler kilolarca bakır hurdası içerir ve hurda bakır değerli metaller arasında. Hurda eşyalar ne kadar değerli metal içerirse o kadar değerli olur.

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!