İçeriğe geç

Hurda Elektrik Panosu

Hurda elektrik panosu alımı yapılmaktadır. Yüksek fiyatlardan hurda pano alıyoruz.  Panolar değerli 2. el malzemeler içermektedir. Panonun içeriğine göre alım fiyatı artmaktadır. PLC gibi gibi değerli elektrik elektronik malzemeleri içeren panolara yüksek fiyatlar veriyoruz. Değerli pano malzemeleri.

  • PLC
  • Yüksek akımlı kontaktörler
  • Yüksek akımlı röleler
  • Yüksek akımlı Termik röleler

Bu malzemeleri içeren panolara hurda fiyatı değil ikinci el fiyatları teklif edilmektedir. Pano satışından elde edeceğiniz kar miktarını en üst düzeye çıkartabilirsiniz. Hurda fiyatlarından pano satışı yapmak sizlere çok fazla kar getirmeyecektir. Ancak eski panolar ve düşük akımda kompanent içeren panolar hurda fiyatlarından alım yapılmaktadır. 

Pano alan hurdacı. Yüksek fiyatlardan pano hurdaları alınmaktadır.

Hurda Elektrik Panosu Alan Yerler İstanbul

İstanbul da hurda pano alan yerler arasında en yüksek fiyatları verdiğimizi iddia ediyoruz. Bunun sebebi eğer pano içeriği değerli ise 2. el fiyatından alım yapılmaktadır. İkinci el pano alanlar sizlere kesinlikle bizim verdiğimiz fiyatları vermeyeceklerdir. Hurda elektrik panosu malzemeleri ayrıca değerli madenlerde içermektedir. Be değerli madenler ayrıştırılmaktadır. Hurda pano geri dönüşümü ülkemiz de yaygın olarak yapılmamaktadır. Çoğunlukla yurt dışı firmaları tarafından bu işlem gerçekleştirilir. 

Hurda pano alan firma ve şirketler öncelikle bu hurdaları gruplara ayırmaktadır. Sigortalar, röleler, kontaktörler ayrı ayrı stoklanır. Bu malzemeleri alan ikinci el işlerine bakan elektrikçiler vardır. Bu malzemeler bu şekilde doğrudan geri dönüşüme kazandırılabilir. Kullanılmış çıkma pano alanlar bu şekilde elde ettikleri kar oranlarını artırır.

Pano Alan Hurdacı

Pano alan hurdacılar çoğunlukla biten şantiyelerden şantiye panosu hurdası alırlar. Bunlara ek olarak fabrika sökümlerinde de çok sayıda pano hurdası elde edilmektedir. Bu hurda elektrik panosu uzman ekipler tarafından ayrıştırılır ve geri dönüşüme kazandırılır.  Elektrik pano hurda fiyatları hurda fiyatlarındaki değişimlerden etkilenmektedir. 

Pano hurdaları alınmadan önce söküm işleminin yapılması gerekir. Bu işlemin yapılmasından önce sisteme verilen elektrik kesilir ve ardından söküm işlemi başlar. Elektrik kesilmeden kesinlikle söküm işlemi yapılmamalıdır. Pano sacına zarar verilmeden ve içerisinde yer alan malzemelere zarar verilmeden söküm işlemi gerçekleştirilmelidir. Yüksek gerilim panoları diğer panolara oranla daha pahalı satılır.

Pano Malzemesi Satan Hurdacı

Hurdacı hizmetlerimiz arasında pano malzemesi satışlarımız da mevcuttur. Pano malzemelerini uygun fiyattan satmaktayız. Panoları toptan sattığımız durumlar da mevcuttur. Hazır pano satışlarımız yapılmaktadır. Pano satışı yapan hurdacı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Yorum yapılmış

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!