İçeriğe geç

Hurda Demir Alan Firmalar

Hurda demir alan firmalar İstanbul

Hurda demir alan firmalar İstanbul ve ülkenin diğer tüm illerinde hurda alımları yapabilmektedir. En güncel hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız İstanbul demir hurdacısı ile iletişime geçiniz. Elinizde bulunan miktar hiç önemli değil. 2022 yılında diğer hurda demir alan yerlerle karşılaştırıldığında şimdiden katlarca fazla demir hurdası geri dönüşüme kazandırıldı.

Demir hayatımızda çıkarması mümkün olmayan hurdaların başında yer alır. Evimizde iş yerimiz de her yerde demir metaliyle karşılaşmak mümkündür. İnşaat sektörünün temel malzemesi denilebilir. İnşaat ve şantiyelerden hurda demir alanlar demir hurdası toplama işleri yürütmektedir.

Hurda Demir Alan Firmalar Kaç Para Teklif Sunar

Hurda demir borsası takip edilerek hurda demir ne kadar eder sorusunu kolayca cevaplayabiliriz. İstanbul hurda demir fiyatları ile diğer illerde bulunan demir fiyatları arasında büyük farklar bulunmamaktadır. Fiyat neye göre belirlenir?

Dükkanımız İstanbul Avcılar bölgesinde yer almaktadır. Eğer Pendik, Tuzla veya kartal gibi bir noktadan 3-5 kg demir hurdası için bizlere ulaşırsanız biz bu miktarı kapınıza gelerek alamayız. Böyle bir alımda elde edeceğimiz 3-5 liralık kar yakıt parasını bile karşılamaz.

Eğer elinizde 1 ton veya daha fazla demir hurdası olduğunda ise İstanbul ilçelerinden hangi noktada olursanız olun adrese gelerek hurdaları alabiliriz. Kadıköy’ den de arayabilirsiniz, Şişli ilçesinden de hatta Sultangazi ilçesinden bile arama yapılabilir. Tüm bu noktalardan 500 kg üzeri demir hurdaları 24 saat zarfı içerisinde toplanmaktadır.

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir ÇeşitleriKG Fiyatı
Dkp Hurdası Kg Fiyatı7.07 TL
Ekstra Hurdası Kg Fiyatı6.24 TL
Karışık ve Toplama Hurdası Kg Fiyatı6.24 TL
Talaş Hurdası Kg Fiyatı4.68 TL

2022 Demir Hurda Alıcıları

2022 demir hurdası sektörü canlı geçiyor. Biriktirdiğiniz hurdaları satmanın tam zamanı. Günümüzde demir hurda alıcıları kolaylıkla bulunabilir. İnternet üzerinden demir hurdası alan hurdacı telefon numarası kolaylıkla bulunabilmektedir.

2022 yılında hurda demir fiyatları inşaat sektörüne yön vermeye başladı. Fiyatların artması bina yapı maliyetlerini büyük oranda artırması sebebi ile bu etki olmaktadır. Demir sadece inşaat sektöründe kullanılmaz ayrıca gündelik hayatta elimizi attığımız her noktada demirle karşılaşmamak mümkün değil.

Doğada kaçıncı sırada bulunur sorusuna gelindiğinde ise 4. sırada yer alır. Birinci sırada hepimizin bildiği gibi oksijen yer alır. 3. sırada ise alüminyum gelmektedir. Nasıl olur da alüminyum daha fazla bulunan bir metal de demir hurdasına oranla daha pahalı oluyor diye soracak olursanız demiri elde etmesi daha kolaydır. Bu sebeple demir hurdası alüminyuma oranla daha ucuza satılır.

İstanbul Demir Hurdası Toplamak Ekonomiye Katkı

Arnavutköy ve Bakırköy başta gelmek üzere diğer İstanbul ilçeleri hurdacılar demir hurdası topluyor. Elinizde az miktarlarda 30-40 kilo gibi miktarda hurda varsa sizlere en yakın İstanbul demir hurda alanlar ile iletişime geçmeniz en doğru tercih olur.

Sanayinin neredeyse tüm dallarında demir kullanılır. Demir binlerce yıldır insanların kullandığı bir metaldir. Demiri insanlık eski tarihlerde silah yapımı ve kendilerini savunma amacıyla kullandılar. Günümüz de malzeme mühendisliği ne kadar gelişmiş olsa da hala demir yaygın kullanılmaya devam ediyor.

Demirin element sembolü Fe’ dir. Kimya bilimi çalışmalarında demir metali kullanılır. Kolay işlenir ve dövülerek de şekil alması kolaydır.

 

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!