hurda kablo

Hurda Kablo

Hurda kablo fiyatları anlık olarak değişmektedir. Elinizde bulunan hurda kablolara fiyat teklifi almak istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan bizlere ulaşınız. Elinizde bulunan kablo miktarı arttıkça fiyatlarda artış olmaktadır. Toplu hurda satışlarında elde edeceğiniz karı en üst seviyeye çıkartın.

Hurda kablo fiyatları 2017 ve 2018 yıllarından bu yana kayda değer miktarda arttı. Hurda fiyatlarındaki değişimler anlık olarak kablo fiyatlarını da etkilemektedir. Atık kablo geri dönüşüm hizmeti veren firmamız kablo geri dönüşümünde kullanılan tüm makine envanterine sahiptir. Kablo geri kazanımını en üst seviyede tutma becerimiz ile sizlere ettiğimiz fiyatlar da artmaktadır.

hurda kablo alan yerler
hurda Kablo geri dönüşüm hizmetleri. Bakır ve alüminyum kablo alımları.

Hurda kablo bakır fiyatları bakır endeksli olarak değişir. Hurda alımı yapan firmamız sürekli olarak bu güncel fiyatların takibini yapmaktadır. İstanbul bölgesinde hurdacılar kablo alımı gerçekleştirir. Çoğunluk hurdacılar bu kabloları direkt olarak bir büyük hurdacıya satış yaparlar. Kablolar ile bakır birbirlerinden ayrılırlarsa eğer satıştan elde edinilen kar da artar.

Hurda Kablo Geri Dönüşüm

Kablo geri dönüşümü çoğunlukla hurdacılar tarafından er yordamı ile yapılır. Kablo ayırma makineleri kullanan hurdacı sayısı çok aza sayıda yer almakta. Hurda bakırı ayırma işlemini kas gücü ile yapmak elde edilen kar oranını azaltır. Buna bağlı olarak da hurdacıların size teklif edeceği miktar azalır. En yüksek fiyatlardan kablo hurdası alımı yapabiliriz.

Kablo alan yerler ve firmalar.

Kablolar kablo ayırma makineleri kullanılarak geri dönüşüme kazandırılır. İnsan gücünü en aza indirgeyerek elde edilen kar oranında büyük artışlar sağlanır. %100 ayırma işlemi gerçekleştirilir. Ağırlıklı olarak İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İzmit, Yalova, Kocaeli, Adapazarı ve düzce mevkilerinden kablo alımları gerçekleştirilir. Tüm hurda alımları yerinde yapılır. Dilerseniz kablo hurdalarını dükkanımıza getirerek da satış yapabilirsiniz.

Hurda kablo nereden alınır gibi kafanızda bir soru varsa çoğunlukla kablolar şantiyelerden ve üretim fabrikalarından alınmaktadır. Artık kablo satışları her gün gerçekleştirilir. Yağmurun altında kalmış yıpranmış kablolar firmalar tarafından geri dönüşüme kazandırılır. Hurda fiyatları İstanbul bölgesinde yüksek fiyatlardan satılan hurdadır.

Hurda Kablo Alan Firmalar

Kablo lan firmalar yalnızca bakır kablo alımları yapmamaktadırlar. Alüminyum kablo satışları da piyasada mevcuttur. Alüminyum kablolar her ne kadar bakır kablo kadar fiyat biçilmesede satışlardan yüksek karlar elde etmek mümkün

İstanbul kablo hurdası alan hurdacılar kablo alım fiyatlarında geçtiğimiz günlerde düşüşe geçtiler. Bunun sebebi hurda fiyatlarında olan dalgalanmalar oldu. Zarar etme riskini göze alamayan hurdacı firmaları böyle bir atılım gerçekleştirmek zorunda kaldılar. Hurda satmak istiyorsanız bizler size mümkün olan en yüksek fiyatları teklif sunarız.

Kablo hurdası nedir? Kablo hurdası kablonun işlevini yitirerek artık hurdaya ayrılmış haline denir. Soyulmuş bakır kablolar diğer kablolara oranla biraz daha pahalı satılır. Kablo plastik hurdası alımı yapılmamaktadır. Kablo plastik hurdası değerli bir hurda değil. Soyulmuş kablo hurdası çok daha değerli.

Bakır kablo hurdası ne kadar sorularını bizimle iletişime geçerek öğrenebilir ve kablo satışı yapılabilir. Hurda ayrıştırması sırasında kablo tozları sağlığınız açısında sorun teşkil edebilir. Hurda geri dönüşüm hizmeti verenler bu konularda önlemlerini almalıdırlar.

Kablo Hurda Hesaplama ve Kablo Bakır Oranı

Bu oranı kestirmek zor işler arasında yer alır. Bu oranı hurdacılar tecrübesi ile hesaplarlar. İlk defa bakır satışı yapıyorsanız bu işlemi sizlerin yapması mümkün olmaz. Sizler bir çok teklif alınız. En iyi fiyat teklifini sunan firmaya satış gerçekleştiriniz. Bakır kablo geri dönüşüme katkı sağlamak çok kolay.

İkinci el kablo alımı yapılır. İkinci el olarak alınabilecek kullanımı kolay kablolar yüksek fiyatlardan değerlendirilir. Kablo çeşitleri oldukça fala sayıdadır. Bu çeşitler:

 1. Hurda antigron kablo
 2. Nya kablo hurda fiyatları
 3. gtip kablo
 4. Fiber kablo hurdası
 5. Hdmi kablo
 6. Cat6 kablo
 7. Eternet kablosu
 8. Anten kablosu
 9. Vga kablo
 10. Elektrik kablosu
 11. Usb kablo
 12. Dvi kablo
 13. Hes kablo
 14. Telefon kablosu
 15. İnternet kablosu
 16. Fiber optik kablo
 17. Ttr kablo
 18. Sata kablo
 19. Uydu ablosu
 20. Elektronik kablo
 21. Scart kablo
 22. Topraklama kablosu
 23. Scart kablo
 24. Nyy kablo
 25. Cat5 kablo
 26. Dya kablo
 27. Data kablosu
 28. Cat7 kablo
 29. Yanmaz kablo
 30. Fare yemez kablo
 31. Pvc kablo
 32. Sanayi kablosu

Kablo Nasıl Soyulur?

Kablolar elle ya da makineler yardımı ile soyulur. Kablo kırma makinelerinde bakırlar toz haline getirilir. Bu toz halinde olan bakırın satışı daha kolay olur. Kablo kırma makinesi bu işlemi kolaylaştırır. Kablo ayırma tesisleri yalnızca bu işlemi uygulayan kurumsal firmalardır. Toptan kablo alımlarını çoğu kez bu firma yada kuruluşlar gerçekleştirir. Satılık hurda kablo bulmak zor hal aldı. Hurda ihalelerini takip ederek satılık hurda bulmanız mümkün.

Temel Kablo çeşitleri:

 • NYA
 • NYAF
 • TTR
 • NYM
 • VDE

Genel kablo çeşitleri:

 • Sinyal kontrol kabloları
 • Enerji kabloları
 • Nyaf kablolar
 • Kumanda kabloları
 • Ara bağlantı kabloları
 • Yangın alarm kabloları
 • Tekstil örgülü kablolar
 • Data kabloları
 • Diğer kablolar
hurda krom alan hurdacı

Hurda Krom

Paslanmaz Hurda krom fiyatları her geçen gün değişmektedir. Günlük olarak fiyatları güncellememiz mümkün değil. Hurda miktarı arttığında fiyatlarda da artış gözlemlenir. Krom hurdası fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Aynı gün içerisinde krom hurdaları yerinden alınır. Geniş araç filomuz ile hizmetinizdeyiz. Toptan krom alımları yapılmaktadır.

Krom kaç para gibi sorularınızı çalışanlarımız hemen sizler için cevaplar. Krom hurdaları nikel gibi bileşenlerden oluşur ve krom nikel fiyatları da her geçen gün artıyor.  Krom hurdası kilo fiyatları diğer hurda metallere bağlı olarak da artıp azalmaktadır.

Ülkemizde çok miktarda krom tank üretilmektedir. Bu krom tanklar aynı zamanda ikinci el olarak da kullanılabilir. Hurda satışı gerçekleştirmeden önce bizimle irtibat kurmanız sizler için faydalı olacaktır. İstanbul krom fiyatları diğer illere göre daha fazladır. Bunun nedeni bölgede sağlanan iş olanakları etkiler. Krom paslanmaz özelliklerinden dolayı krom boru olarak kullanılır.

Hurda Krom Alanlar ve Alıcıları

Paslanmaz krom hurdası alıcıları hurdacılar sektöründe herkesin aldığı hurdadır. Krom alıcıları çoğunlukla İstanbul ilinde tüm mahallelerden kamyonları ile hurda alımı yaparlar. Hurda alanlar ilk yönelteceğiniz soru krom kaç lira sorusu olmalıdır. Aksi taktirde düşük fiyattan krom hurdası satışı yapmanız mümkün. Böylelikle krom hurdası alan bu firmalar sizlere daha kaliteli hizmet sunar.

Büyük krom hurdacısı krom atık kodları çerçevesinde hurdalara fiyat biçimi yapılır. Krom hurda alış fiyatı çok yüksek ise firma zarar edebilir. Tam değeriyle alınma işlemi gerçekleştirilmeli. Krom hurda alım satışında çok sayıda zararla karşılaşmak mümkün. Krom hurdacı hizmeti.

Krom paslanmaz sınıfına giren metaller arasında yer alır. Paslanmaz özelliği krom metalini değerli yapar. Krom aynı zamanda sac üretiminde de kullanılır. Krom sac hurda fiyatı krom fiyatları ile doğru orantılı değişir. Krom satış fiyatı bunların tamamına bağlıdır. Güncel krom fiyatlarına 7 gün 24 saat ulaşınız.

Krom Hurdası Geri Dönüşüm

Krom çok yüksek sıcaklıklarda erir. Paslanmaz geri dönüşümü rafineri sistemleri eritilerek yapılır. Krom jantlar krom geri dönüşümünün temelini oluşturur. Krom çelik hurda fiyatı jant fiyatlarından ağır etkilenir. Krom nikel karışımı ile daha sert ve rigit metallerin üretimi yapılır. Krom çoğu kez krom madeni alıcıları tarafından alınır.

İstanbul, Kırklareli, İzmit, Kocaeli, Düzce, Edirne, Tekirdağ, Yalova, Adapazarı ve çevre illerinden krom alımları hızlı yapılır. Yaz kış hizmet sunulur. Lokanta krom malzemeleri ikinci el fiyatları ile dükkanlardan alınır. Fabrialarda üretim artığı olan krom değerinde ve peşin alınır. Krom tozu ve diğer krom bileşenleri.

Krom dolap ve krom kapılar hurdası fazla alınan krom metaller arasında yer alır. Krom metallerden elde edilen kar bizimle çalıştığınız taktirde artacak. Bazı sektörlerde krom kablo kullanımı yapılır. Amacına hizmet eden bu krom kablolar hurdaya ayrılabilir. İyi fiyatlardan en yüksek fiyatlardan satış. Belediyeler krom geri dönüşüm kutuları ile geri dönüşüme katı sağlıyor.

Toptan Hurda Fotokopi Makinesi ve Ofis Araçları Alımı

Hurda fotokopi makinesi büyük oranda plastik hurdası içermesi nedeni ile değersiz hurdalar listesinde yer alır. Üzerindeki değersiz plastikleri diğer metal hurdalarından ayırmak işçilik gerektiren bir işlemdir. Hurda yazıcı fiyatları yazıcı markalarına göre değişiklik gösterir. İstanbul ve çevre illerinde hurda fotokopi makinesi alan yerler içerisinde güncel ve yüksek fiyatlar sunuyoruz.

Hurda printer ofis malzemeleri statüsünde değerlendirilir. Ofis malzemeleri arasında bilgisayar hurdaları, para sayma makineleri, barkot makineleri, tarama makineleri gibi ofis bileşenleri yer alır. Eskiyen ve kullanılmaz duruma gelen ofis ürünleri elektronik hurda geri dönüşümü kapsamında geri dönüşüme kazandırılır.

Toptan Hurda Fotokopi Makinesi Alımı

Ofis temizliği yapıldığında toptan olarak tüm hurda fotokopi makineleri güncel elektronik hurdası fiyatları ile alınmaktadır. Fotokopi makineleri oldukça karmaşık yapılara sahip olmaları nedeni ile tamir edilmesi zor olan elektronik hurdalar içerisinde yer alır.

Hurdacılar alınan bu yazıcı hurdalarını bazı durumlarda ikinci el yazıcı olarak değerlendirir. Hurda yazıcı alan yerler fotokopi makinesi tamiri ile uğraşan kişiler tarafından ziyaret edilerek ikinci el satışı gerçekleşir. Hurda printer parçaları da değerlendirilebilir ürünler arasındadır. Bu ürünleri satmak istiyorsanız hurdacı sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ofis Elektronik Ürünleri Alan Yerler Nerelerde Bulunur?

Ofis ürünlerini elektronik geri dönüşümü yapan tüm hurdacılar alabilir. Büyük firmalar tek seferde tüm ofis ürünlerini yenileyebilmektedir. Gerek ihale ile gerekse direk bir hurdacı firma ile anlaşarak satış yapar. Bankalar bu büyük firmalar arasında yer alır. Kurumsal firmalar da tek seferde tüm ofis ürünlerini yenileyebilir. Alımı yapılan başlıca markaları ise şunlardır.

 • Kyocera
 • Epson
 • Samsung
 • Ricoh
 • Conan
 • Develop
 • Yumi
 • HP
 • Panasonic

Hurda Kapı Pencere

Hurda kapı pencere alımı yapıyor ve aynı zamanda bunların satışlarını gerçekleştiriyoruz. Yıktırmak istediğiniz binalardan uzman ekiplerimizle çıkma kapı ve pencerelere hiç zarar vermeden söküm işlemi gerçekleştirilir. Toptan fiyat üzerinden bizlere satmanız mümkün. Bina yıkımından önce binada bulunan kapı ve pencereleri satmak sizlerin karına olacak. Kapı ve pencerelerin temizliğine göre size sunulacak fiyatlar değişiklik gösterir.

Öncelikle nasıl satış yapacağınızdan bahsedelim. Bizimle iletişime geçtiğinizi varsayalım. Binanızı yıktırıyor veya tadilat ettiriyor olabilirsiniz. Bu konu bizler için çok önemli değil. En kısa zamanda ekiplerimiz gelerek yerinde keşif yapar. Ardından teklifimiz sizlere kapalı zarf içinde sunulur. Fiyat teklifinde anlaşılırsa en kısa sürede söküm işlemleri gerçekleşir. 

Hurda kapı diyerek geçmemek gerekir. Çıkma kapı fiyatları her geçen gün artış gösteriyor. Sıfır kapıların çok pahalı olması sebebi ile halkımız ikinci el alımına yönelmiş durumdadır. 

Hurda Kapı Pencere Alım ve Satışları

Kapı ve pencere alımı yapılırken mümkün olan en yüksek fiyatları uygulamaya çalışmaktayız. Satış gerçekleşirken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak düşük fiyatlardan satış gerçekleşiyor. İkinci el demir kapı fiyatları sıfır kapı fiyatları baz alındığında çok daha uygun.

İstanbul hurdacı işi ile uğraşan çıkma kapı pencere satanlar İstanbul bölgesinde malzemenin temizliğine önem vermelidir. Hurdacılar bilirler ki eğer malzeme temiz değilse insanlar bunları beğenerek asla almaz. Çelik hurda kapılarda hurda kapı pencere sınıflandırması içerisinde yer alır. İstanbul, Kocaeli, Yalova, Edirne ve Kırklareli bölgelerinde satışları hızlı gerçekleşmektedir. Amerikan kapılar ise yine ikinci ele ayrılabilir. 

Bu kapıların tamamı metallerden oluşmaz. Ahşap ev kapıları, pvc kapıları, pimapen tuvalet kapıları bina içerisinde kullanılır. Çelik ve demir kapılar güvenlik amacı ile kullanılır. Çıkma pimapen kapı fiyatları her geçen gün güncellenerek ve bu süreç devam eder.

Çıkma Kapı Pencere Nerelerde ve Nasıl Bulunur?

Çıkma kapı pencere bakmadan önce fiyat karşılaştırması yap. Eğer alacağın kapının ikinci el daha uyguna geliyorsa ikinci el tercih et. Ardından bakabileceğin en mantıklı yerlerden birisi hurda kapı pencere alan hurdacılar olur. Bu hurdacılar sizlere uygun fiyatlar ile çıkma kapı pencere satar. 

Alırken dikkat edilmesi gereken hususlar ise her kapı ve pencerenin boyutları sizlerin ihtiyacı ile örtüşmez. Ofis kapılarını evde kullanmak zor olur. Ofis kapıları daha geniş ve uzun olur. İhtiyacınız olan boyutlarda hurdacıdan temin edin. Aksi durumda gereksiz yere alınır. Güncel hurda kapı pencere fiyatlarını takip etmek sizler adına fayda sağlar. Yüksek fiyatlar ile ürün almaktan kaçın.

Hurda Baklavalı Saç

Hurda baklavalı sac alım satım konusunda güvenilir ve işinde uzman olan yerlerle çalışmak son derece önemlidir. Bu konuda müşterilerine her zaman profesyonel hizmet sunan firmamız hurda alan yerler arasında öncelikli olarak tercih edilir. Bunun en önemli nedenleri arasında tüm hurdaların değerinde alınması ve müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik hizmet verilmesidir. Hurda baklavaların sacları alan firmalar içerisinde bazıları hizmet kalitesinden ödün verebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına hurda satmadan önce firma araştırması yapmakta yarar vardır. Hurda baklavalı sac alım satım ile ilgili her zaman profesyonel ve istenilen şekilde hizmet sunan firmamız en iyi fiyat garantisini sunar.

Baklava Sac Hurdası

Yapı itibariyle incelendiğinde baklavalı sac hurda parçalar arasında önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle hurda baklavalı sac alan firmalar bunun gibi parçaların alım satımına önem verirler. Ancak burada firmalar hizmet içeriği, fiyatlar, teknik bilgi ve güvenilirlik gibi ilkelerle birbirinden ayrılır. Bunlar arasından müşterilerine en iyi özellikleri sağlayan firmamız hurda baklavalı sacların alımı ile ilgili sektörde tecrübe sahibidir.  İşinde deneyimli ve profesyonel olan firmalar her zaman müşterilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Bu sayede hurda baklavalı sac ve diğer parçalar bir köşede boş bol duracağına değerlenmiş olmakta ve beklenmedik anlarda bu tarz alım satımla kazanç elde edilmektedir.

İstanbul Hurda Sac Alan Yerler

İstanbul Hurdacı Firmamız Aslan Hurda İstanbul Geneli Sa Hurdası Alımı Satımı Gerçekleştirmektedir Hurdaya Ayrılmı Çatı Tavan Saclarınızıo Değerinde Nakit Ödeme İle alım Hizmeti Sağlamaktadır İstanbul Hurda Sac Alan Yerler Firmamız  Defolu Çıkam Sacları Tartarak Almaktadır Fabrika çatı Hurdası Alınan Hurdalar Firmamız

Çatı sacı kilo ile satılır. Güncel hurda sac fiyatları öğrenmek istiyorsanız Avcılar hurdacı telefonlarından şirketi aramanız gerekir. İhtiyaca yönelik çok miktarda ikinci el sac bulunur. Alüminyum sac demir saca oranla daha az talep görse de alimizde alüminyum sac yer alır.

Baklavalı sac daha çekici görüntü sağlar. Halkımız baklavalı saclarınhurdalarını ikinci el alımlarda talep ediyor. Avcılar en yakın hurdacı kısa sürede bölgede hizmet verir. Çatı paneli hurdaları sacların sökülmesinin ardından kesilerek eğer ikinci el satışı mümkün ise hurdaya ayrılmıyor.

 

 

Plywood Hurdası

Plywood hurdası alımları yapılmaktadır. İnşaat alanlarında ortaya çıkan kırık eskimiş pleywood hurdaları yüksek fiyatlardan alınmaktadır. İstanbul ve çevre illerine hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçip adres bırakmanız yeterli olur. Hurdacı kamyonlarımız ile gelerek tüm plywood hurdalarını yerinden alabiliriz. Sizler adresimize getirmek istiyorsanız buyurun getirin.

Plywood hurdası alan yerler arasında çoğu durumda hurdacılar yer almaz. Ahşap malzemeler pek fazla hurdacıların tercih ettiği malzemeler değildir. Bu bağlamda plywood hurdası alımı yapmazlar. Bizler gerçekten mümkün olan en yüksek fiyatlardan plwywood hurdalarının alımlarını yapıyoruz.

Plywood Geri Dönüşüme Kazandırma

Plywood geri dönüşüme kazanmasa dahi doğaya pek fazla zarar vermez. Bunun sebebi ahşap malzeme olmasından kaynaklı. İçeride kullanılan kimyasallar biraz olsun zarar verebilir. Büyük inşaat firmaları İkinci el plywood almak yerine sıfır almayı tercih eder. Sıfır alınan bu plywoodlar istenilen yerlerde kesilmek zorundadır.

Kesilen ve parçalanan araçları bu firmalar sonraki inşaatlarda kullanmaz. Çöpe ayrılan bu hurdaların inşaat bitiminde hurdaya veya ikinci ele verilmesi en doğru karar olur.

Plywood Hurdası Alanlar

Plywood hurdası alanlar arasına adımızı yazdırdık. Ayrıca elimizden geldiği kadar iyi durumda olan plywood alımı yapıyoruz. Çok parçalanmış plywoodlar alınmaz. Hurda pleywood nereye satılır sorusunu eskiden bizlere yönelten çok fazla insan vardı. Hurdacı olarak sadece metal ağırlıklı ürünler alınmaktaydı. Plywoodun ne olduğunu araştırınca geri dönüşüme kaandırılması gereken bir ürün olduğunu keşfettik.

Sıfır ve ikinci el fiyat karşılaştırmaları yapılarak bir hurda fiyati belirlendi. Bu hurdaların tamamı ikinci el olarak değerlendirilir. Kesinlikle hurdaya gitmesi mümkün değil.

İkinci El Plywood Satan Hurdacı

Plywood hurdaları ikinci el olarak da değerlendirilebilir. Oldukça fazla talep vardır. Sıfırları çok pahalı satılması nedeni ile ikinci ele olan talep arttı. İkinci el inşaat malzemesi satanlar ikinci el plywood hurdası toplama çabasına giriştiler.

Boyutları ne olursa olsun. Parça, kırılmış tüm plywoodlar alınır. Parçalanan plywoodlar çoğunlukla hurdaya ayrılır. İnşaatlarda ister istemez kırılır veya kesilmek zorunda kalınır. Kesilen kırık parçaları yokmak veya çöpe atmak yerine hurdaya satarak kar elde edin. Geri dönüşüme de katkı sağlayın.

Hurda Eşyalar

Hurda eşyalar alımı yapılır. İkinci el fiyatlarından hurda ev eşyası satmak çok kolay. Evlerinizde bulunan hurdaya ayrılmış tüm eşyaların alımını yerinden yapabiliriz. İletişim kısmında bulunan hurdacı telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Hurda ev eşyası alan hurdacı ile iletişime geçtiğiniz taktirde aynı gün tüm hurda eşyalar alınır. Hurda ev eşyası geri dönüşümü İstanbul gibi büyük illerde yapılmak zorundadır. Aksi taktirde çevre kirliliği büyük oranlarda artar. 

Hurdacılar İstanbul bölgesinde hurda ev eşyası alımları yapmamaktadırlar. Hurda ev eşyaları düşük oranlarda metal hurdası içermektedir. Bu sebeple hurda ev eşyası alımlarında geri dönüşüm tesisi kar elde edemez. İkinci el olarak kullanılabilecek hurda ev eşyalarını ikinci el fiyatlarından satarak elde edilen karı artırın.

Hurdacılar sitesi ve hurda merkezlerinde hurda eşyalar bulunabilir. İnsanlar bu hurdacıları gezerek hurda ev eşyası alımı yapabiliyor. Bu sebeple elinizde bulunan hurdaların değerlendirilmesi geri dönüşüme katkı sağlar. Hurda pazarında hurda ev eşyalarına en yüksek fiyatları teklif eden hurdacı firması.

Hurda Ev Eşyaları Nelerdir ve Nereye Satılabilir

 1. Hurda buz dolabı
 2. Hurda çamaşır makinesi
 3. Hurda çekyat
 4. Hurda yatak
 5. Hurda dolap
 6. Hurda kombi
 7. Hurda duşa kabin
 8. Hurda masa
 9. Tüplü ve LCD televizyon
 10. Ev elektronik aletleri
 11. Hurda mutfak eşyaları
 12. Kanepe
 13. Tahta ve çelik kapılar

Bu hurdalar çoğaltılabilir. Tüm ev hurdalarının alımları yapılır. Bunların nereye satılacağını gelince hurda geri dönüşüm firmaları yerine gezen hurdacılara satmak daha kolay olur. Avrupa ve Anadolu yakasından tüm ev eşyası hurdaları toplanır. 

Hurda Eşyalar Geri Dönüşüm

Yatak, çekyat, kanepe gibi hurdalar demir metali içerir ancak bol miktarda tahta ve kumaş içermektedir. Bu durum ayırma sırasında işçilik masraflarını artırır. Ayrılan metallerin ayırma süresi uzar ve ortaya bol miktarda çöp hurda çıkar. Geri dönüşümü zor olan bu ev eşyası hurdaları büyük zahmetler sonucunda hurdaya ayrılır. 

Miktarı önemli olmaksızın tüm ev eşyası hurdalarının alımları gerçekleştirilir. Hurdacı şirketi bu hurdaları işçilik masraflarından dolayı almaz veya sizlere düşük teklifler sunar. Yüksek fiyatlardan satmak istiyorsanız hurdacı telefon numaralarını arayın.

Hurda Ev Eşyası Fiyatları

Hurda ev eşyası fiyatları hurdanın durumuna bağlı olarak değişir. Hurda ev eşyası içerisinden çıkan demir ve diğer metaller arttığında elinizde bulunan hurdanın değeri de artar. Bu sebeple tam bir fiyat vermemiz doğru olmaz. Güvenilir büyük bir hurdacı sizleri memnun eder.

Evde bulunan şofben gibi hurdalar değerlidir. Bunun nedeni kombi ve şofbenler kilolarca bakır hurdası içerir ve hurda bakır değerli metaller arasında. Hurda eşyalar ne kadar değerli metal içerirse o kadar değerli olur.

Elmas Hurdası Alanlar

Elmas hurdası alanlar geri dönüşüm hizmeti tarafımızca verilir. İstanbul ve çevre bölgelerinden hemen satış yapmanız mümkün. Güncel fiyatlardan hurda elmas karbür hurdalarının alımları yapılmaktadır. İletişim Kısmında bulunan numaralardan hemen arayın.

Elmas hurdası alanlar arasında yer alan firmamız çok yüksek fiyatlar ile karbür hurdalarının alımını gerçekleştirir. Elmas hurdası saf karbon elementinden oluşur. Yanma sıcaklığı çok yüksek olan elmasın yanması neredeyse mümkün değildir. Günümüzde ise ziynet eşyalarında çokça kullanılır. Hurda elmas fiyatları İstanbul ve çevresinde değişiklik gösterir. 

Hurda elmas alan yerler.

Hurda elmas ucu çok sayıda özelliğe sahip. Bu sahip olunan özellikler değerini artırır. Hurda elmasların renkleri çoğunlukla mat renkte olur. Matkap uçlarında elmas kullanılması mümkündür. Hurda elmas matkap ucu ömürlerinin tamamlanmasının ardından hurdaya ayrılır.  CNC matkap uçları da yine elmas uçlar içerir.

Elmas çok değerli ve az bulunan bir mineral metaldir. Cam kesimi, sert metallerin kesim işlemi gibi sektörlerde kullanılır.  Torna ve matkap uçları da bunlardan birisi. Hurda elmas aslında elmas kumu olarak adlandırılan elmas. Pırlanta olan elmas kesinlikle değildir.  Bulanık elmas olarak da adlandırılırlar.

Hurda Elmas Fiyatları ve Kilosu

Elmas hurdasını tonlarca almak pek mümkün değildir. Kilo bazında satış yapılır. Değerli olması sebebi ile satışlardan kar oranı oldukça yüksek olur. Hurda elmas fiyatları ve kilogram değeri diğer hurdalara oranla daha fazla. 

Hurda karbür elmas uçlara endüstrinin talebi her geçen gün artıyor. Bu artışın karşılanması ise geri dönüşüm çalışmaları ile karşılanabilir. Hurda elmaslar tarafımızca alınır ve en uygun şartlar ile geri dönüşüme kazandırılır. Günümüzde yapay elmas üretilmeye çalışılmaktadır. 

Hurda Elmas Ucu Nereye Satabilirim?

Bu soru bizlere müşterilerimiz tarafından da yöneltilir. Öncelikle bizler hurdacı firması olarak elmas hurdası alımı yapıyor ve değerlendiriyoruz. Çoğunlukla madenci hurdacılar elmas uç alımı yaparlar. Elmas uçlar madencilerin uzmanlık alanlarına girmektedir. 

Hurda freze ucu karbür hurdası içerir. Yoğun çalışan makinelerde aşınan ve hasar gören karbür kısımların kolayca satışları yapılabilir. Hurda Bakır  fiyatını öğrenmek çok kolay. Bizlere ulaşın yeterli. Karbür çubuklar da elmas hurdası yerinde değerlendirilebilir. 

Hurda Kalorifer Peteği

Hurda kalorifer peteği fiyatları kaloriferin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Tam anlamıyla doğru bir fiyat teklifi sunabilmemiz için whatsaap uygulaması ile petek fotoğraflarını bizimle paylaşmanız faydalı olur. İkinci el kalorifer peteği fiyatlarından alım gerçekleştirilmesi mümkün. En yüksek en iyi fiyatlardan hurda petek alımı yapılır. 

Döküm kalorifer petek hurda fiyatı hurda fiyatları ile değerlendirilir. Döküm peteklere olan rağbet azaldı ve kullanım miktarı çok düştü. Bu sebeple ikinci el döküm petek satmak mümkün değil. Şimdilerde oluklu petekler ikinci el olarak satılmaktadır. Talep gören petekler bunlar. Döküm kalorifer peteği fiyatları demir hurdası ile aynı fiyatlanır. 

Eski binaların yıkımı sonucunda ortaya çıkan tüm petek hurdalarının toptan olarak alımları yapılır. Toptan petek hurda alımı yapan firmamız tüm söküm ve işçilik masraflarını karşılıyor. Bina yıkımı sonucunda çıkan petekleri tarafımıza yüksek fiyatlardan satın.

Bakırlı petek radyatör diğer döküm peteklere oranla ısıyı daha iyi yayar. Daha kullanışlı ısıtıcılar sınıfına girer. Döküm radyatör petekler geçmişte rağbet gören ısıtıcılar arasındadır. Günümüzde kullanım alanları oldukça azalmış durumda. Döküm petek fiyatları  hurda metal fiyatları doğrultusunda ilerler. Demir fiyatları düştüğünde petek fiyatları da düşer. 

Hurda Kalorifer Peteği Alan Hurdacı

Hurda kalorifer peteği alan hurdacı aynı zamanda bu kalorifer peteklerini ikinci el olarak değerlendirir. İkinci el petek satan hurdacı bir telefon kadar yakınınızdadır. Bakırlı alüminyum petek iş merkezlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Maliyetleri azaltan kullanışlı ürün.

Günümüzde ikinci ele olan taleple kalorifer petek hurda fiyatı İstanbul ve çevre illerinde (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, İzmit, Yalova, Kocaeli, Adapazarı, Düzce) artış yaşandı. Bakır içeren hurda bakırlı petek fiyatları diğer peteklere oranla alım satışı yapılırken yüksek karlar elde edilmesi mümkün. Hurda kalorifer peteği anlatıldığı üzere durumuna göre değerlenir. 

Bazı işlemler geçiren hurda radyatör petekler daha verimli kullanılmaları mümkün. Verimlilik yakıt tüketimini azaltır. Petek hurdası alan yerler olarak tüm İstanbul ve çevre illerinde hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bakırlı petek hurdası elinizde varsa çok yüksek miktarlar ile alınır.  

Petek Hurdası Alan Firmalar

Bu firmalar alüminyum bakırlı petek hurdası ve diğer alüminyum petek hurdalarına düşük fiyat teklif eder. Alüminyum hurdası bakıra oranla daha değersiz metaller arasında yer alır. Hurdacılar ve hurda petek alan hurdacı bu bakır ve alüminyum hurdalarını birbirinden ayırır. Çoğu petek hurdası alan yerler bu işlemleri gerçekleştirememeleri sebebi ile hurdalara az miktar sunar.

Petek hurdacısı hurda fiyatlarını takip ederek sizlere güncel fiyatları sunmalıdır. Bazı durumlarda ikinci el petek alanlar ile alışveriş yapmanız sizler açısından daha iyi olur. Çıkma temiz petek alımı yapan firmamız bunların satışlarını da gerçekleştirir. Tüm kalorifer petekleri şirketimiz ile geri dönüşüme kazandırılır. 

Hurda Konteyner

Hurda konteyner alım ve satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. Hurdası konteynerler alımlarında yüksek fiyatlar teklif edilir. Yüksek fiyatlardan konteyner satışı yapmak istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan bizleri aramanız yeterli. Tüm nakliye ve işçilik masrafları tarafımızca karşılanır. Konteyner nerede olursa olsun alımını yapabiliriz. Aynı gün alım imkanı sunuyoruz. Bizimle iletişime geçtikten sonra anlaşma sağlandığı taktirde aynı gün hurda konteyner alımı gerçekleşir.

Eski konteynerlerin alan hurdacı sizlere çok yüksek fiyat teklifleri sunmaktadır. Konteyner satışlarından elde edilen kar miktarını en üst düzeye çıkartınız. Konteynerler her geçen gün hayatımıza daha fazla girmektedir. Konteyner alımı yapılırken konteynerin durumuna bakılmaksızın fiyat teklifi sunulur. Yanmış konteyner alan hurdacı sayısı çok azdır. Yanmış konteynerler tekrar geri kazanılabilir durumda iseler tamir edilerek tekrardan satışlara sunulabilir.

Hurda Konteyner Alan Yerler ve Firmalar

Tüm hurdacılar konteyner hurdası alımı yapmaktadır. Hurdaları parçalayarak geri dönüşüme kazandırırlar. Ancak konteynerler tamir edilerek geri dönüşüm elde etmek mümkündür. Elektrik tesisatları ve kırık yerleri onarılan konteynerler ikinci el olarak yeniden piyasaya sürülebilir. Konteyner alan firma sizlere yerinden alım imkanları sunmaktadır.

Konteyner geri dönüşümü yapan firmamız bu güne kadar yüzlerce konteynerin hurdaya atılmasını önledi. Bu işle ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Aslına bakılırsa tüm geri dönüşüm firmalarının bizler gibi davranmasını beklemekteyiz. İstanbul ve çevre bölgelerinden yerinden alım imkanı sunulmaktadır.

Satılık hurda konteyner arayışı içerisinde iseniz tarafımızca iletişime geçtiğiniz taktirde konteyner alımı yapmanız mümkün. Aynı zamanda konteyner ikinci el satışlarımız da mevcuttur.

Konteynerler çeşitli boy ve genişliklerde olabilirler. Çok sayıda türü bulunan konteynerler yaşam konteyneri, yük konteyneri, soğutmalı konteyner, üstü açık konteynerler gibi bölümlere ayrılırlar. İhtiyaca yönelik üretilen ve satışı gerçekleştirilen bu konteynerlerin satışları tarafımızca yapılmaktadır.

İkinci El Hurda Konteyner Hurda Ev

Hurda konteynerler tamir edildikten sonra kullanılabilir. Bazı durumlarda tamir masrafları her ne kadar çok olsalar da bazı durumlarda oldukça uyguna gelir. 2. el konteyner almak yerine bizlerden iyi durumda çıkma eski konteyner alarak tamir edebilir ve kullanabilirsiniz. Yepyeni bir hurda ev sahibi olursunuz. Konteynerler hurdası tamir edilerek ikinci el konteyner olabilir.

Konteynerleri  alan hurdacı hizmeti sunan bölgede nadir hurdacı firmalarından birisiyiz. Tüm hurdacılar konteyner hurdası almaktadır ancak sizlere hurda fiyatları teklif edeceklerdir. En yüksek fiyatlardan konteynerler yerinden alınır.