İçeriğe geç

Elmas Hurdası Alanlar

Elmas hurdası alanlar geri dönüşüm hizmeti tarafımızca verilir. İstanbul ve çevre bölgelerinden hemen satış yapmanız mümkün. Güncel fiyatlardan hurda elmas karbür hurdalarının alımları yapılmaktadır. İletişim Kısmında bulunan numaralardan hemen arayın.

Elmas hurdası alanlar arasında yer alan firmamız çok yüksek fiyatlar ile karbür hurdalarının alımını gerçekleştirir. Elmas hurdası saf karbon elementinden oluşur. Yanma sıcaklığı çok yüksek olan elmasın yanması neredeyse mümkün değildir. Günümüzde ise ziynet eşyalarında çokça kullanılır. Hurda elmas fiyatları İstanbul ve çevresinde değişiklik gösterir. 

Hurda elmas alan yerler.

Hurda elmas ucu çok sayıda özelliğe sahip. Bu sahip olunan özellikler değerini artırır. Hurda elmasların renkleri çoğunlukla mat renkte olur. Matkap uçlarında elmas kullanılması mümkündür. Hurda elmas matkap ucu ömürlerinin tamamlanmasının ardından hurdaya ayrılır.  CNC matkap uçları da yine elmas uçlar içerir.

Elmas çok değerli ve az bulunan bir mineral metaldir. Cam kesimi, sert metallerin kesim işlemi gibi sektörlerde kullanılır.  Torna ve matkap uçları da bunlardan birisi. Hurda elmas aslında elmas kumu olarak adlandırılan elmas. Pırlanta olan elmas kesinlikle değildir.  Bulanık elmas olarak da adlandırılırlar.

Hurda Elmas Fiyatları ve Kilosu

Elmas hurdasını tonlarca almak pek mümkün değildir. Kilo bazında satış yapılır. Değerli olması sebebi ile satışlardan kar oranı oldukça yüksek olur. Hurda elmas fiyatları ve kilogram değeri diğer hurdalara oranla daha fazla. 

Hurda karbür elmas uçlara endüstrinin talebi her geçen gün artıyor. Bu artışın karşılanması ise geri dönüşüm çalışmaları ile karşılanabilir. Hurda elmaslar tarafımızca alınır ve en uygun şartlar ile geri dönüşüme kazandırılır. Günümüzde yapay elmas üretilmeye çalışılmaktadır. 

Hurda Elmas Ucu Nereye Satabilirim?

Bu soru bizlere müşterilerimiz tarafından da yöneltilir. Öncelikle bizler hurdacı firması olarak elmas hurdası alımı yapıyor ve değerlendiriyoruz. Çoğunlukla madenci hurdacılar elmas uç alımı yaparlar. Elmas uçlar madencilerin uzmanlık alanlarına girmektedir. 

Hurda freze ucu karbür hurdası içerir. Yoğun çalışan makinelerde aşınan ve hasar gören karbür kısımların kolayca satışları yapılabilir. Hurda Bakır  fiyatını öğrenmek çok kolay. Bizlere ulaşın yeterli. Karbür çubuklar da elmas hurdası yerinde değerlendirilebilir. 

1 Yorum yapılmış

  1. Merhaba
    Belcika-Almanya veya Hollanda’ya getirmek icin elmas uclu hurdaya ihtiyacimiz var.Bizim ile stok, fiyat ve diger beraber calisma sartlarinizi paylasirmisiniz?
    Saygilarizla, iyi calismalar

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!