İçeriğe geç

Elektronik Hurdası Alan Hurdacı İstanbul

Elektronik hurdası İstanbul ve çevre illerinden alınmaktadır. Aslan Hurda elinizde bulunan tüm elektronik hurdaları toptan olarak alabilir. Elinizde bulunan tüm elektronik hurdaları satmak için elektronik hurdası alan firma arıyorsanız hurdacı telefon numaraları ile bizimle iletişime geçin.

Pendik ve Kartal ilçeleri elektronik hurdası alımlarında başı çeken İstanbul ilçeleridir. Bu ilçelerde elektronik sınıfında değerlendirilen tüm hurdaların alımlarını yapıyoruz. Güngören elektronik geri dönüşüm merkezi ise bölgeden atık durumunda olan tüm elektronik hurdaları almaktadır.

Elektronik Hurdası Ekonomiye Büyük Katkı

Elektronik hurdası alan hurdacılar ekonomiye büyük katkılar sağlar. Elektronik hurdaları altın ve platin gibi değerli metalleri içerir. Önce elektronik alan hurdacı bu hurdaların ayrıştırmasını yapar. Ardından gerekli değerli malzemelerin çıkartılması amacı ile gerekli fabrikalara gönderilir.

Elektronik ürünler hayatımıza son 10 yıldır hızla girmeye devam ediyor. Hemen herkesin günümüzde akıllı telefonları, bilgisayarları veya tablet gibi elektronik hurdaları bulunmaktadır. Bu ürünler sürekli kullanılmaları sebebi ile ve düşme, çarpma, kırılma gibi nedenlerle hurdaya ayrılmaktadır.

Hurdaya ayrılan tüm elektronik hurdaları güncel elektronik hurdası fiyatları ile almaktayız. İstanbul Beylikdüzü ilçesi yüksek fiyatlarla elektronik hurdası alımı yapılan bir bölgedir. Elektronik hurda geri dönüşümü ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlamaktadır. Çöplere atılan her elektronik hurdası ekonomiye büyük zarar anlamına gelir.

Aslan Hurda Alımını Yaptığı Elektronik Hurdalar

Elektronik hurdaların başında telefon, tablet, televizyon ve bilgisayarlar gelir. Telefon hurdaları hafif olmaları sebebi ve ikinci el kullanım nedeni ile hurdacılar arasında yaygın olarak alınmaz veya alınamaz. Tablet hurdaları telefon hurdalarına oranla hurdacılar tarafından daha bol miktarlarda alınmaktadır.

Bilgisayar hurdası alan İstanbul hurdacı tüm bilgisayar hurda parçaların alımlarını yapıyor. Bilgisayar hurdaları elektronik hurda geri dönüşümünün büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Bilgisayarlar sürekli güncellenen ürünler arasında yer alır. Her yıl çok daha iyi bilgisayar modellerinin çıkması eski modellerin hurdaya ayrılmasına neden olur.

Bu makineler arıza yapmasa dahi eski model olmaları sebebi ile hurdaya ayrılabilir. Bilgisayar hurdaları şunlardır:

  • Monitör hurdası
  • Klavye hurdası
  • Bilgisayar kasası hurdası
  • Laptop hurdası
  • Fare mause hurdası

Bu hurdalara ek olarak bilgisayar anakart hurdası da vardır. Anakart hurdası üzerinde ise ram hurdası, ekran kartı hurdası, bellek hurdası, hardisk hurdası, fan hurdası gibi hurdalar yer alır. Kasa içerisinde bulunan tüm hurdalar İstanbul elektronik geri dönüşüm firması tarafından alınmaktadır.

Sunucu hurdaları alımı yapılan diğer bilgisayar hurdası benzeri hurdalardan. LCD televizyon ve tüplü televizyon hurdaların alımlarını yapıyoruz. Elektronik mutfak malzeme hurdalarını da alıyoruz. Elinizde bulunan tüm elektronik hurdaları toptan olarak bizlere satabilirsiniz.

Fotokopi makinesi ve yazıcı hurdaları gibi hurdalar elektronik hurdası sınıfında değerlenir ve hurdacı bu hurdaların alımlarını yapıyor. Güvenlik kamerası hurdaları, fotoğraf makinesi hurdaları da aldığımız ürünler arasındadır. İstanbul Çekmeköy ve Şişli ilçelerinden her yıl 10 tondan fazla hurda elektronik alınmaktadır.

 

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!