İçeriğe geç

Çatalca Hurdacı Telefonu

Çatalca hurdacı bina yıkımı fabrika sökümü yapılır

Çatalca hurdacı firması olarak geri dönüşümün her alanında uzun süredir aktif bir şekilde bulunuyoruz. Bu sayede de hurdacılık alanında yetkin, etkili ve bir o kadar da iş bitirici bir firmayız. Aslan Hurda Metal Geri Dönüşüm olarak Çatalca civarında  hurda demir, krom paslanmaz, kızıl sarı, çinko kurşun, sert alüminyum, kablo, sarı pirinç hurdası almaktayız. Hurdacı alanında yılların verdiği deneyimle işimizde uzmanlaşmış bulunmaktayız.

İstanbul’un son zamanlarında favori ilçelerinden olmayı başaran Çatalca hurdacı Çatalca’da fabrika sökümü de yapmakta. Yine bölgede hurda karşılığı ya da ücret karşılığı bina yıkımı, şantiye temizliği, çatı temizliği, bodrum temizliği yapıyoruz. Yıkımı düşünülen fabrikalardan da her türlü elektronik cihaz, makine tesisat sökümü yapılır. Yine yıkım öncesi her tür binadan hurda söküm işleri yapılır.

Çatalca Hurdacı Numarası

Her geçen gün geliştirdiğimiz hurda alım sahamız sayesinde 24 saat Çatalca’nın tüm semtlerine hurdacı araçlarımızı gönderebiliriz. Ayrıca iş yerlerinde yada fabrikalarda biriken hurdalar için toplama sistemleri kurulumu yapıyoruz. Bu sayede düzenli çıkan hurda malzemeler birikip periyodik olarak tarafımızdan alımı sağlanıyor. Yüksek tonajlı hurda çıkan yerler için ön ödeme yapabiliriz. Lütfen bu hususta detaylı görüşmek için bizi arayınız.

Çatalca Hurdacı Firması

Çatalca hurdacı firmanızı hafta sonları da dahil olmak üzere her gün her saat arayarak hurda fiyatı alabilirsiniz. Ayrıca bize hurda satmak oldukça kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken şey bize WhatsApp uygulaması aracılığıyla konum bildirmek. Bu sayede size en yakın hurdacı ekiplerimize çok kısa sürede göndereceğiz. Kendi araç filomuzda bulunan gelişmiş araç gereçlerle geliyoruz.

Firmamız çalışanları ile sizi hiç yormadan her türlü hava ve saha şartlarına uyum sağlayarak hurda alımları yapmaktayız. Hurdanın gerçek ağırlığını ölçmek için oldukça hassas tartım yapan elektronik kantarlar kullanıyoruz. Tartım süreci tamamen şeffaf bir şekilde bağımsız kantarlarda yapılmaktadır. Dilerseniz tartım sürecine katılabilir hatta kantar değişikliği talep edebilirsiniz.

Aslan Hurdacılık Çatalca’da yıllardır hurda alımı yapmaktadır. Müşterilerinin güvenli hurda ticareti yapabilmesi içinde yıllardır mücadele etmektedir. Bu nedenle bu huzur ortamını sarsacak hiçbir olaya mahal vermemektedir.  Hurdacı firması olarak felsefemiz kazan kazan şeklindedir. Bize hurda satan müşterilerimiz para kazanırken hem de biz geri dönüşüm firması olarak bu işten para kazanmaktayız.

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!