İçeriğe geç

Avcılar Hurdacı Telefonu

Avcılar Hurdacı Hurda Alan Yerler

Aslan Hurda Metal olarak çok uzun süredir Avcılar hurdacı hizmetleri veriyoruz. Bu faaliyet kapsamında hurda alımı, hurdası karşılığında bina yıkım söküm ve inşaat şantiye temizliği gibi işler de yapıyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan modern araçlarla haftanın 7 günü 24 saat buradan hurda alırız.

Aldığımız başlıca hurdalar alüminyum, bakır krom, demir, sarı çinko, kurşun, kablo hurdası vs. İstanbul Avrupa Yakası’nda geniş hurda alım ağına sahip olan firmamız size en kısa sürede hurdacı servisi göndermektedir. Sizler de Avcılar’da hurdacı veya hurda alan firma arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurun. Ayrıca Avcılar’da bina yıkımı, fabrika sökümü, çatı sökümü, çelik yapıların demontajı ve bunlardan çıkan her tür hurda malzemenin geri dönüşüme gönderilmesi işlemlerini yapmaktayız.

Avcılar’da Hurda Alan Yerler

Avcılar’da makine hurdası satmak için bizi çağırın. Web sitemizin iletişim bölümünde bulunan hurdacı telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. İş yerlerindeki atıl makinelerin sökümünü deneyimli personelimizle titizlikle yapmaktadır. Kesinlikle dükkan veya eşyalara zarar gelmemektedir. Aslan Hurdacılık uzun sürede edindiği saha tecrübesi sayesinde size hurda ederinin gerçek karşılığını tam anlamıyla ödeyecektir. İster elden nakit ister banka hesabınıza eft havale şeklinde ödeme yapabiliriz.

Avcılar Hurda Geri Dönüşüm

Avcılar’da geri dönüşüm alanında hizmet veren firmalar arasında lider konumda olan Aslan hurda size her zaman nakit alım garantisi vermektedir. Hurdacılık alanında önde olduğumuzu birçok kez farklı bir şey denediğimizde taklit edildiğimizden biliyoruz. Üstelik değerli müşterilerimizle beraber Avcılar’da hurda ticaretine yeni bir anlayış kazandırmış bulunmaktayız.

Sizlerde Avcılar’da kolayca hurda satmak istiyorsanız bizimle temasa geçin.  Ayrıca size daima güler yüz gösteren çalışanlarımız işlerini gerçek anlamda uzman olarak yapmaktadırlar. Bu şekilde de Avcılar hurdacı firmamız sürekli kaliteli hizmet vermektedir.

Avcılar’da fabrika üretim atölyelerinden alüminyum parçaları alırız. Yine araiş hurdaları, metal atıklar, metal talaşlar ve benzeri malzemeler satın alınmaktadır. Bu fabrikalara sistem kasa yerleştirme imkanımız vardır.  Dilerseniz hurda atık biriktirme konteyner sistemleri de kurabiliriz. Buna istinaden de karşılıklı olarak daha önceden belirlediğimiz zaman dilimlerinde fabrikanıza geliriz. Böylece herhangi bir üretim aksamasına sebep olmayız. Biriken tüm hurda malzemeleri nakit para karşılığında satın alabiliriz.

1 Yorum yapılmış

Bir sorunuz mu var?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 ( 552 ) 086 50 66
Whatsapp'tan Yazın!